Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Середа, 13 листопада 2013 11:12

Урочисті збори з нагоди святкування Міжнародного дня студентів

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

12 листопада 2013 року в Чернігівському державному інституті економіки і управління відбулися урочисті збори з нагоди святкування Міжнародного дня студентів. На початку свята із вітальним словом до студентів звернувся перший проректор, к.е.н., доцент Юрій Володимирович Кирилюк, який висловив свої привітання та щирі побажання на адресу студентів та нагородив подякою за вагомий внесок у розвиток інституту  та з нагоди Міжнародного дня студентів Співака Олександра, студента інженерно-будівельного факультету. На святкування професійного свята студентів завітала заступник Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анна Анатоліївна Романова, яка привітала всіх студентів зі святом і побажала студентам бути гідними патріотами не тільки свого освітнього закладу, але й  міста. Також Анна Анатоліївна вручила почесну грамоту Чернігівської міської ради Кухарчук Ользі Миколаївні, а студенти Васько Роман і Стеченко Руслан отримали подяки Чернігівського міського голови за вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування.

Вже стало традицією кожного року в інституті проводити конкурс «Краща студентська группа ЧДІЕУ». Цього року перше місце в цій номінації зайняла группа ФК-102.
У рамках конкурсу «Кращий студент ЧДІЕУ» визначалися переможці у різних номінаціях.
У номінації Кращий студент-аналітик перемогла студентка IV курсу факультету природокористування і туризму Ткаченко Аліна.
Звання Кращого студента-спортсмена ЧДІЕУ отримав студент, призер багатьох спортивних змагань з легкої атлетики, футболу, кандидат в майстри спорту з біатлону студент IV курсу фінансово-економічного факультету Дудков Олександр.
У номінації «Кращий студент-медійник» отримав перемогу студент ІІІ курсу факультету менеджменту Васько Роман.
Кращим студентом-громадським діячем стала людина з активною життєвою позицією, що протягом минулого року брала участь у численних благодійних, просвітницьких та громадських проектах – студентка ІІІ курсу факультету менеджменту Литвин Ксенія.
Звання Кращого студента-науковця отримала учасниця численних науково-практичних конференцій та круглих столів, студентка IV курсу обліково-економічного факультету Фуголь Варвара.
Кращим студентом ЧДІЕіУ визнано студента, який є активним у всіх сферах життя факультету та інституту, має успіхи у навчанні і науковій роботі, стипендіата Президента України, майбутнього магістра з фінансів та кредиту Стеченко Руслана. Всі переможці отримали дипломи, кубки та подарунки.
Безперечно студенти Чернігівського державного інституту економіки і управління є одними з кращих студентів.
Вітаємо  з Міжнародним днем студентів!

 

Читати 2577 разів

Меню

Архів новин

« Січень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Економіки створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Урочисті збори з нагоди святкування Міжнародного дня студентів