Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Неділя, 26 травня 2013 22:25

Європа очима студентів Чернігівщини або «Вчимося бути європейцями»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Як відомо, Україна – держава європейська. І справа навіть не в тому, що географічний центр Європи знаходиться в Україні, на Закарпатті. З Європою нас поєднують спільні цінності, однакове світосприйняття. Коли ми зможемо підняти у суспільстві рівень духовності і моральності, досягти європейських стандартів життя – вступ до ЄС стане суто формальною процедурою.
Саме з 18 квітня по 18 травня 2013 року в Чернігові проходив конкурс творчих робіт, приурочених Дню Європи в Україні під загальною назвою «Вчимося бути європейцями».

27 учасників різних вишів міста Чернігова змагалися у написанні кращого есе щодо проблем та перспектив євроінтеграції України.
Чернігівський державний інституту економіки і управління представляло 5 учасників –Катерина Мартиненко, Маргарита Омеляненко (фінансово-економічний факультет), Анна Кучеренко, Людмила Ніценко (факультет менеджменту), Катерина Перегуда (факультет правознавства), двоє з яких зайняли призові місця.

За результатами експертної комісії призові місця розподілилися так:
І місце -Тамара Коляда (ЧДТУ);
ІІ місце - Олексій Семібратов (ЧНПУ), Юлія Ковтун (ЧНПУ);
ІІІ місце - Катерина Мартиненко (ЧДІЕУ), Максим Тиндик (ЧДТУ)
Результати он-лайн голосування:
І місце - Сергій Мекшун (ЧНПУ);
ІІ місце - Людмила Ніценко (ЧДІЕУ);
ІІІ місце - Катерина Мартиненко (ЧДІЕУ)

Вітали і нагороджували переможців депутати Чернігівської міської ради, а також представники громадських організацій м. Чернігова, а саме:
Сергій Андрос – перший заступник Чернігівського міського голови, народний депутат України 5-го та 6-го скликання.
Олександр Шкурат – депутат Чернігівської міської ради, успішний підприємець.
Артем Стах – депутат Чернігівської міської ради, начальник комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста».
Дмитро Синенко – представник Чернігівської обласної громадської організації «Комітет виборців України».
Особливо хотілося б відмітити роботу нашої учасниці, студентки ЧДІЕУ Мартиненко Катерини, яка наголосила, що «майже за 22 роки незалежності українцям бракує головного – НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ. Ідея нейтралітету може нею стати і сприятиме єдності громадян. Таким чином, Україна збереже свою єдність, сувернітет та урівноважить вплив сусідніх держав, зумовлений специфічним геополітичним положенням. Нейтралітет аж ніяк не є тотожним поняттю ізоляція, оскільки наша держава зможе і надалі активно приймати участь у світових процесах. І лише з набуттям державою навичок самостійності, досягненням відповідного розвитку, можна було б розпочинати процес інтеграції до ЄС.
А до цього українцям належить пройти складний шлях, який за них не зможе пройти ніхто. Адже «Якщо хочеш змінити світ – почни з себе» – Махатма Ганді. Так і кожен громадянин України повинен усвідомити свою значущість та роль у побудові розвиненої та правової держави і власними вчинками та діями створити її.»
Вітаємо наших чарівних представниць з перемогою і бажаємо їм подальших творчих і життєвих успіхів. Знайте, ви - найкращі!

Васько Роман


 

Читати 2535 разів

Меню

Архів новин

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Економіки створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Європа очима студентів Чернігівщини або «Вчимося бути європейцями»