Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Понеділок, 13 травня 2013 15:12

Круглий стіл «Митна справа в Україні: від минулого до сьогодення»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

На юридичному факультеті Чернігівського державного інституту економіки та управління 26 квітня 2013 р. відбувся круглий стіл на тему «Митна справа в Україні: від минулого до сьогодення», до якого приєдналися науковці, юристи-практики, викладачі та студенти юридичного факультету ЧДІЕУ.
Із привітанням на адресу учасників семінару та вступним словом виступила заступник декана юридичного факультету ЧДІЕУ, ст. викладач Л.І. Смагіна. Зокрема, акцентувала увагу на тому, що врегулювання митної справи стало одним із перших та пріоритетних завдань України на шляху до самостійності. Так, ще 25 червня 1991 р. Верховна Рада Української РСР приймає Закон Української РСР «Про митну справу в Українській РСР», де визначено, що ним регулюються відповідно до Конституції правові засади організації митної справи при орієнтації на формування спільного ринкового простору і митних союзів із іншими країнами.

До участі у семінарі було запрошено головного інспектора Чернігівської митниці з питань внутрішньої безпеки, радника митної служби 2 рангу О.П. Чайку, який узяв активну участь в обговоренні матеріалів круглого столу.
Учасники круглого столу розглянули наукові доповіді та повідомлення, що супроводжувалися відеопрезентаціями студентів юридичного факультету ЧДІЕУ: Анастасії Гайової «Історичні етапи розвитку митної справи в Україні», Юлії Оніщенко «Спеціалізовані митні органи та організації митної служби України», Оксани Ковтун «Спеціалізовані навчальні заклади та науково-дослідна установа ДМСУ», Катерини Перегуди «Проходження служби в митних органах України», Олени Петрусь «Особливі процедури митного контролю», Тетяни Вишняк «Адміністративне затримання в процесі провадження у справах про ПМП», Діани Конюшенко «Заходи щодо запобігання та протидії контрабанді в Україні», Світлани Потіпаки «Митний кодекс України: порівняльна характеристика».
На завершення, із заключним словом виступив старший викладач кафедри цивільного, господарського та кримінального права юридичного факультету Ю.М. Богдан, який зазначив, що митна справа в Україні розвивається у певній гармонізації із загальноприйнятими в міжнародній практиці нормами та стандартами. Наша держава самостійно визначає митну політику, створює власну митну систему, здійснює митне регулювання на своїй території. Митне регулювання відбувається згідно з вимогами Митного кодексу України, законами України та міжнародними договорами України. Підсумувавши результати семінару, побажав усім успіхів, натхнення, творчої наснаги як у практичній роботі, так і на викладацькій ниві.

 

Читати 2369 разів

Меню

Архів новин

« Грудень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Економіки створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Круглий стіл «Митна справа в Україні: від минулого до сьогодення»