Версія для друку
Вівторок, 30 квітня 2013 23:08

Обрано «Першу Леді» Чернігівщини

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

25 квітня в Міському палаці культури «Хіміки» відбувся регіональній етап Всеукраїнського конкурсу краси серед студенток «Перша Леді». Прийняли участь у конкурсі і наші студентки це: Безуглая Валерія, Бороховська Альона, Кисельова Ілона, Вінніченко Світлана.
Свої таланти конкурсантки проявили в 4 конкурсах, у яких вони демонстрували грацію, пластичність, виконавши «бродвейський» номер та всю свою чарівність і неповторність, коли вийшли на сцену у вечірніх сукнях.

Між виходами учасниць глядачів розважали номери від Центру танцю та фітнесу «Вікторія денс». Проходили конкурси з залом, в яких глядачі мали можливість отримати сертифікати на безкоштовне заняття в Центрі «Вікторія денс» та сертифікат на годину гри в боулінг від РК «Базис».
За результатами голосування титул «Перша Леді глядацьких симпатій», яке визначалось СМС-голосуванням, отримала Бороховська Альона, «Першою Віце Леді» стала Кисельова Ілона. Тепер Альона буде представляти Чернігівщину на Всеукраїнському етапі конкурсу краси «Перша Леді».
Також красунь нагороджували і спонсори. Зокрема, від генерального спонсора, РК «БАЗИС», дівчата отримали сертифікати на гру в боулінг.
Від імені співорганізатора конкурсу – Центра танцю та фітнесу «Вікторія-Денс» Антон Приходько назвав трьох найбільш спортивних дівчини і подарував їм місячні абонементи на заняття танцями та фітнесом;
Від магазину квітів «Гранд Флора» всі дівчата отримали розкішні букети квітів;
Ювелірний салон «Золотій Лев» також визначився зі своєю фавориткою. Нею стала Безуглая Валерія , яка отримала у подарунок золотого янгола.
Представник магазину шоколадних подарунків «Шоколадный мир» визначив три «найсолодших» дівчини і подарував їм шоколадні призи;
Також, від магазину біжутерії «Monroe» всі учасниці отримали подарункові сертифікати;
Організатори також висловили подяку будівельному гіпермаркету «ЕпіЦентр» за сприяння у проведенні фотосесії для учасниць конкурсу та салону зв’язку «Life» за надання стартових пакетів для СМС-голосування.
Вітаємо наших учасниць із перемогою та бажаємо нових успіхів!

Читати 2079 разів

Галерея зображень