Неділя, 21 квітня 2013 23:22

Першість міста з волейболу серед молодіжних команд, ЧДІЕУ в трійці кращих!

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

З 15 по 18 квітня фізкультурно-оздоровчий комплекс ЧДІЕУ приймав першість міста з волейболу серед молодіжних команд м. Чернігова. Участь у якому взяло 8 команд, як студентів так і учнів шкіл.
Чотири дні на волейбольному майданчику не вщухали пристрасті за звання бути кращим! 14 турів, 2 гри з кожною командою, іншими словами гра йшла на виліт…
До трійки лідерів ввійшли команди ЧДТУ, ЧДІЕУ та ЧНПУ ім. Т. Шевченка.

Чернігівський державний інститут економіки та управління представляла збірна інституту з волейболу «Фортуна», до складу якої увійшли:
8. Алисенко Олександр- ФЕФ

За результатами змагань збірна команди ЧДІЕУ зайняла 3 призове місце, переможцями турніру стала збірна команди ЧДТУ, друге місце посіла збірна команди ЧНПУ ім. Т. Шевченка
Призерів та кращих гравців турніру було нагороджено почесною грамотою та медалям.
Збірну ЧДІЕУ вітаємо з високим результатом, бажаємо хлопця успіху, спортивних взлетів та перемог без поразок!