Версія для друку
Вівторок, 26 лютого 2013 11:32

Вечір поезії

Оцініть матеріал!
(9 голосів)

Багато слів написано пером.
Несказане лишилось несказанним...
Ліна Костенко


У День рідної мови шанувальники поезії зібралися у музеї-світлиці на літературний вечір при свічах „Іще кілька слів про любов напередодні весни” поговорити про кохання по-українськи, послухати вірші і пісні.


Тисячі поетичних рядків написано про кохання - красивих, неповторних,чуттєвих. Але любов – це те високе і невичерпне почуття, про яке неможливо сказати все і остаточно. Тому воно, можливо, як ніяке інше, прагне висловлення і щоразу по-новому. Кажуть, здатність до любові і є мірилом людської душі. Любов підносить, ошляхетнює людину, надає нового сенсу життю, надихає на творчість, спонукає до самовираження через поетичне слово. На вечорі своїми творами на „вічну” тему поділилися Суховій Анастасія, Дудко Володимир, Зіневич Людмила і Потапчук Наталія. Незабутні враження залишилися від справді високомайстерного ліричного виступу молодого подружжя Ольги та Леоніда Бивалькевичів –лауреатів Міжнародного фестивлю авторської пісні „На голубих озерах”. Поезія –музика –кава - створили піднесений і романтичний настрій напередодні весни.
Велика вдячність нашим гостям і всім присутнім із побажанням, щоб поряд із Вами завжди було те сердечко, що відчуває ритм Вашого!
Л.В.Зіневич

 

Читати 2620 разів

Галерея зображень