Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Четвер, 21 лютого 2013 19:33

ПЕРШИЙ ВИПУСК МАГІСТРІВ ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

13 лютого 2013 р. відбувся перший випуск магістрів факультету менеджменту Чернігівського державного інституту економіки і управління. Так, 13 хлопців та дівчат здобули кваліфікацію магістра з менеджменту організацій і адміністрування.

Під час навчання на факультеті менеджменту студенти магістратури проявили себе як творчі, креативні особистості, які здатні самостійно вирішувати складні завдання науково-пошукового та практичного характеру.

Серед критеріїв відбору до магістратури важливе місце займали не лише рівень успішності складання вступних іспитів, але і наукові здобутки вступників. Тому під час навчання студенти продовжили проявляти себе як молоді науковці.

Серед наукових здобутків магістрів слід відзначити написання та публікацію 5 наукових статей у фахових виданнях з економічних наук (Довженко В., Жигалко М., Логвиненко А., Руденко Я., Семенець М.), участь у ініціативній науково-дослідній тематиці кафедри менеджменту «Інноваційно-інвестиційний розвиток підприємств регіону» (Семенець М.), щорічну участь студентів у Міжнародній студентській науково-практичній конференції «Юність науки», участь у роботі круглого столу «Актуальні проблеми імплементації інноваційно-орієнтованої моделі розвитку національної економіки» (2012 р.). Всі студенти приймали участь у роботі студентського наукового гуртку кафедри менеджменту.

Кондратьєв Л. став фіналістом Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді у номінації «Соціальний проект», а також фіналістом Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України». Кондратьєв Л. був стипендіатом Президента України.

В поточному році чотири випускники мають намір вступати до аспірантури інституту.

Студенти магістратури під час навчання брали активну участь у місцевому студентському самоврядуванні, культурно-масовій та спортивній роботі факультету менеджменту.

В межах проходження переддипломної практики студенти мали можливість практично підтвердити теоретично набуті знання на провідних підприємствах країни, серед них ВАТ «Корюківська фабрика технічних паперів», ТОВ «Полісся-молоко», Чернігівська обласна товарна агропромислова біржа, ДП «Остерський військовий лісгосп», КП «Чернігівводоканал» та ін.

Пропозиції щодо вдосконалення господарської діяльності на підприємствах – базах практик, студенти обґрунтували та захистили в межах дипломних робіт. Високу якість магістерських робіт відмітили голови державних екзаменаційних комісій у особі заступника голови Чернігівської обласної ради Мельничука В.В. та радника голови Чернігівської міської ради Косих В.А. Так 92% дипломних робіт при захисті було оцінено на «відмінно».

В результаті суттєвих навчальних та наукових здобутків 8 з 13 випускників отримали диплом магістра з відзнакою.

Інститут пишається своїми випускниками-магістрами та бажає їм творчої наснаги та подальшого розвитку відповідно до отриманої кваліфікації!

Читати 2427 разів

Меню

Архів новин

« Грудень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Економіки створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини ПЕРШИЙ ВИПУСК МАГІСТРІВ ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ