Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
П'ятниця, 16 листопада 2012 17:46

ІV Міжнародна науково-практична конференція «Імперативи розвитку України в умовах глобалізації»

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Протягом двох днів, 15 та 16 листопада, в стінах Чернігівського державного інституту економіки та управління відбулась вже традиційна ІV Міжнародна науково-практична конференція «Імперативи розвитку України в умовах глобалізації».

Відкриваючи конференцію, ректор Чернігівського державного інституту економіки і управління, д.е.н., професор Ірина Сергіївна Каленюк підкреслила особливо важливу роль вищих навчальних закладів у формуванні сучасного суспільства, та загострення конкуренції між ними. 

На пленарному засіданні були представлені доповіді вчених інституту, науковців Білорусі, Росії, Македонії, Латвії, Молдови та провідних ВНЗ України. Проблемне поле конференції охоплювало актуальні питання розвитку держави в умовах складного процесу всесвітньої економічної, політичної та культурної інтеграції, а саме: економічні детермінанти розвитку освіти у ХХІ сторіччі, передумови та фактори інноваційного розвитку національної економіки в умовах глобалізації, впровадження інноваційних технологій та вдосконалення інформаційних систем, напрями вдосконалення фінансової політики, проблеми маркетингу та менеджменту, обліково-аналітичної роботи, гуманітарні та правові аспекти розвитку держави.

Особливий інтерес викликали доповіді д.е.н., професора Савченка Володимира Федоровича, д.с-г.н., професора Канівця Віктора Івановича, начальника відділу зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та міжрегіонального співробітництва Головного управління економіки Чернігівської ОДА Охріменка Ярослава Васильовича, Народного архітектора України, доцента кафедри промислового та цивільного будівництва Павленка Володимира Володимировича, к.т.н., доцента Зацерковного Віталія Івановича, представника Гомельського філіалу міжнародного університету «МИТСО», к.психол.н., доцента Гапановича-Кайдалова Миколи Володимировича, проректора з наукової та міжнародної діяльності, д.е.н., професора Гонти Олени Іванівни, та співробітника наукової бібліотеки Макаренко Ганни Вікторівни.

Науковці обговорили перспективи розвитку України в умовах глобалізації, та одностайно погодились, що саме у втіленні інноваційних проектів, у об’єднані науки та практики полягає могутній потенціал нашої країни.

Також учасники конференції мали можливість ознайомитись з творчими роботами Павленка Володимира Володимировича, які представлені у читальному залі наукової бібліотеки ЧДІЕУ.
 

Читати 2835 разів
Завантажити прикріплення:

Меню

Архів новин

« Січень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Економіки створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини ІV Міжнародна науково-практична конференція «Імперативи розвитку України в умовах глобалізації»