Версія для друку
Вівторок, 09 жовтня 2012 08:59

Cамоврядування як фундамент становлення креативної особистості

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Діяльність органів студентського та учнівського самоврядування є невід’ємною складовою удосконалення навчально-виховного процесу та важливим фактором підвищення соціальної відповідальності, виховання культури та духовності молодого покоління.


Враховуючи важливість розвитку молодіжного самоврядування в Чернігівському державному інституті економіки і управління відбувся круглий стіл на тему «Самоврядування молоді як фундамент становлення креативної особистості». Активну участь у заході взяли активісти учнівського самоврядування шкіл м. Чернігова та студенти вузу.
На початку засідання з привітальним словом до всіх учасників звернулась ректор ЧДІЕУ І.С. Каленюк та міський голова О.В. Соколов. На захід завітали В.Л. Голуб, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, А.М. Шемець, провідний спеціаліст управління у справах сім’ї та молоді Чернігівської обласної державної адміністрації.
В обговоренні головних питань круглого столу активно брали участь студенти та учні, які висвітлили принцип здійснення, структуру, обмінялися досвідом учнівського і студентського самоврядування та визначили перспективи його розвитку в м. Чернігові.
Від проведеного круглого столу всі учасники та присутні в залі отримали не лише задоволення і користь, а й масу цікавої і корисної інформації стосовно здійснення самоврядування в навчальних закладах.Центр профорієнтації та
сприяння працевлаштуванню
студентів і випускників

Читати 2266 разів

Галерея зображень