Версія для друку
П'ятниця, 07 вересня 2012 22:46

Виставка картин-вишиванок

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

В цьому недосконалому світі є одна досконала річ – вишивка хрестиком.(Д.Томпсон)
З давніх часів рукоділля було улюбленою справою жінок. Його прийнято було вважати справою вишуканою і шляхетною. Нині часи не змінилися і традиції рукоділля відновлюються в творіннях сучасних майстрів.
У читальній залі періодичних видань ЧДІЕУ можна помилуватися роботами Ніни Семенівни Шубіної.


Ніна Семенівна народилася в Чернігові у 1936 році. Закінчила Київський технікум деревообробки. З 15 років розпочала свій трудовий шлях на Чернігівській фабриці музичних інструментів, де пропрацювала 40 років. Але все життя окрім роботи захоплювалася рукоділлям – шила, в’язала спицями та гачком. Досягла успіхів в вирощуванні кімнатних рослин, створенні кулінарних шедеврів. Майстриня вишиває за схемами, хоча часто змінює кольори на свій смак. Вишивати вміла ще з дитинства, художньою вишивкою займається лише останні 4 роки. На вишивання картин йде багато часу, бо це доволі кропітка робота. Але результат того вартий!
«Головне – терпіння, охайність та налаштування на позитив, адже настрій обов’язково передається вишивці» - вважає майстриня. Ніна Семенівна вірить в силу вишитих виробів, бо вона створює їх з любов’ю. Мабуть тому картини привертають увагу шанувальників прекрасного, милують зір та надихають на розвиток творчого потенціалу особистості.

 

Читати 2390 разів

Галерея зображень