Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Понеділок, 10 жовтня 2016 09:41

Круглий стіл у ЧНТУ «Ефективна взаємодія органів влади та громадських організацій у сфері транскордонного співробітництва»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

6 жовтня у Навчально-науковому інституті економіки ЧНТУ було проведено круглий стіл "Ефективна взаємодія органів влади та громадських організацій у сфері транскордонного співробітництва". Учасниками заходу виступили представники громадських організацій, вищих навчальних закладів і місцевих органів влади прикордонних регіонів України та Білорусі.
У ході круглого столу було проаналізовано нинішній стан та проблемні аспекти взаємодії місцевих органів влади та громадських організацій України та Білорусі у сфері транскордонного співробітництва, а також сформульовано науково-практичні рекомендації і пропозиції щодо вдосконалення механізмів міжсекторного партнерства влади та громадськості Чернігівської і Гомельської областей для вирішення проблем у транскордонній сфері.
Із вітальним словом до учасників круглого столу виступила директор ННІ економіки ЧНТУ, д. е. н., проф. Олена Гонта. Вступне слово сказав координатор проекту, заступник голови Ради ГО "Центр транскордонного співробітництва" Борис Уваров.
З аналізом поточного стану й існуючих проблем взаємодії місцевих органів влади і громадських організацій у сфері транскордонного співробітництва виступили:
-Віктор Бурий, директор Гомельського регіонального агентства економічного розвитку;
-Оксана Сердюк, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю  Чернігівської обласної державної адміністрації;
-Володимир Ковзелев, директор ГО "Асоціація дітей и молоді";
-Жанна Дерій, д. е. н., проф., завідувач кафедри теоретичної і прикладної економіки ЧНТУ.

 

Із пропозиціями щодо дієвих механізмів налагодження міжсекторного партнерства влади та громадськості для вирішення спільних транскордонних проблем виступили:
-Віктор Власенко, начальник відділу зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та міжрегіонального співробітництва Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації;
-Яна Дашкевич, член правління ГО "Надію дітям";
-Анатолій Касьяненко, директор ГО "Оракул".
Модерував захід к. е. н., доц. ЧНТУ, координатор "Економічна політика і зближення з політиками ЄС" Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства Юрій Вдовенко.
Зі сторони ЧНТУ участь у круглому столі також узяли к. е. н., проф., декан фінансово-економічного факультету Людмила Ремньова, к. е. н., доц. Тетяна Зосименко, к. е. н., доц. Наталія Холявко, к. е. н., доц. Катерина Гнедіна.
Круглий стіл було проведено у рамках проекту "Міжсекторне партнерство у розвитку прикордонних територій : досвід країн Вишеградської четвірки для України та Білорусі", що реалізується Центром транскордонного співробітництва (Україна) за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду в партнерстві з Гомельським регіональним агентством економічного розвитку (Білорусь), Інститутом стабільності і розвитку (Чехія), Міжнародним центром демократичних перетворень (Угорщина), Центром європейської співпраці (Польща), Карпатським Фондом (Словаччина).

 

Читати 1350 разів

Меню

Архів новин

« Березень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Економіки створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Круглий стіл у ЧНТУ «Ефективна взаємодія органів влади та громадських організацій у сфері транскордонного співробітництва»