Версія для друку
Понеділок, 21 грудня 2015 15:56

Матеріали ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції студентів і молодих учених «Інноваційний розвиток і транскордонна безпека: економічні, екологічні, правові та соціогуманітарні аспекти»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Матеріали ІV Міжнародної науково-практичної  інтернет-конференції студентів і молодих учених «Інноваційний розвиток і транскордонна безпека: економічні, екологічні, правові та соціогуманітарні аспекти», 21 грудня, 2015 року.

До збірника матеріалів конференції  увійшли тези доповідей студентів і молодих учених,  у яких досліджено та проаналізовано сучасні  актуальні  проблеми економічного, соціального, правового та інноваційно-технологічного розвитку сучасних суспільних систем.
Молодими науковцями різних країн представлені наукові досягнення, спрямовані на розробку рекомендацій щодо розв’язання диверсифікованих проблем розвитку суспільства в умовах тиску процесів глобалізації.

Збірник містить 445 тез доповідей, які представили учасники з 34 вищих навчальних закладів України та 20 вищих навчальних закладів  Білорусі, Казахстану, Грузії, Болгарії, Польщі, Латвії.
Висловлюємо подяку співорганізаторам, науковим керівникам студентів, аспірантам, молодим науковцям,  студентам за активну участь у конференції.
Бажаємо  наукових досягнень, творчого натхнення!

До Вашої уваги:
- програма конференції
- збірник матеріалів конференції

http://46.149.85.154/tmp/14507920349.pdf

 

Читати 1181 разів
Завантажити прикріплення: