Версія для друку
Понеділок, 09 листопада 2015 14:36

Тестовий доступ от Chemical Abstracts Service

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Компанія Chemical Abstracts Service (CAS), що займається збором інформації з галузі хімії та суміжних дисциплін (біохімія, органічна, неорганічна, фізична хімія і тд.), пропонує випробувати пошукову систему SciFinder з 2.11.2015 р.

Опція також включає в себе доступ до PatentPakTM - нова запатентована технологія, доступна в якості доповнення до SciFinder. PatentPak дає користувачам миттєвий доступ до важкодоступних матеріалів з хімії в повнотекстовому варіанті безпосередньо в SciFinder.
SciFinder доступний на https://scifinder.cas.org. Оскільки він працює в веб-браузері, то не потребує завантаження програмного забезпечення.

Процес реєстрації
Пробний період з 2.11.2015 до 1.12.2015. Починаючи з цієї дати, студенти та викладачі зможуть самостійно реєструватися в SciFinder відвідавши URL який ви надаєте.
Щоб відвідати сайт, отримайте логін та пароль у бібліотеці. Ресурс доступний лише з ІР-адресів Чернігівського національного технологічного університету, тому ви можете перейти на сайт лише в межах університету.
Навчання й підтримка
Ресурси допомоги новим користувачам для початку роботи зі SciFinder доступні на http://www.cas.org/training/scifinder. У доступі є підручники та практичні посібники, а також посилання, щоб зареєструватися для занять у віртуальних класах.

Читати 1434 разів