Версія для друку
Понеділок, 27 квітня 2015 15:11

Відбулося засідання за темою "Фінансова стабілізація: основні чинники, стратегія і тактика"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

23 квітня 2015 року в рамках Міжнародної студентської науково-практичної конференції "Юність науки – 2015: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства" в приміщенні ННІ Економіки ЧНТУ відбулося засідання підсекції фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ, запланованої програмою секції 2 "Фінансова стабілізація: основні чинники, стратегія і тактика".
До участі в роботі підсекції були представлені 30 студентських доповідей, в тому числі 7 – підготовлених студентами іноземних ВНЗ. Засідання підсекції було відкрите вітальним словом к.е.н., професора, професора кафедри фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ Коваленко Л. О.
Тематика доповідей учасників конференції зачіпала широке коло актуальних проблем фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ від оптимізації джерел фінансування підприємств та покращення їх інвестиційної привабливості до шляхів реформування бюджетної системи України та діяльності державних позабюджетних фондів.
Матеріали студентських доповідей засвідчували високу якість проведених досліджень та викликали жвавий інтерес. За результатами обговорення учасники засідання підсекції відмітили особливу змістовність доповідей Голачової В. В., Малевич Х. М., Мороз К. В., Севрюк О. С. та Чіки А. О.

Читати 1915 разів

Галерея зображень