Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Понеділок, 27 квітня 2015 08:32

Пленарне засідання Міжнародної студентської конференції "Юність науки - 2015 : соціально - економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства"

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Вже стало доброю традицією проведення напередодні  Дня науки Міжнародної студентської  науково-практичної  конференції «Юність науки – 2015: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства». Цього року конференція   розпочала свою роботу 23 квітня  2015 року у навчально-науковому інституті (ННІ)  економіки Чернігівського національного технологічного університету. 
Відкрила пленарне засідання директор ННІ економіки,  д.е.н., професор Гонта Олена Іванівна, яка привітала учасників і гостей конференції, побажала їм плідної наукової діяльності. Вона оголосила про стратегічні напрями розвитку наукової діяльності студентів, а також зробила наголос на перспективах та можливостях кожного студента отримувати результати від активної участі у транскордонному освітньому просторі.
З цікавою та змістовною доповіддю про можливості студентів приєднатись до світової науково-освітньої спільноти  виступила декан фінансово-економічного факультету, к.е.н., доцент Ремньова Людмила Михайлівна. ЇЇ доповідь «Міжнародні  горизонти освітнього простору» та яскрава презентація викликали жвавий  інтерес у присутніх.

Аспірантка кафедри фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ ННІ економіки Омеляненко Маргарита розповіла про свій шлях у науку. Вона  висловила подяку викладачам, які під час навчання розгледіли у неї науковий потенціал та   дали  путівку у майбутнє.
Як студентам знайти свій орієнтир у теперішньому житті, на що звернути увагу  та вибрати правильний напрям у майбутньому? З великим зацікавленням слухали студенти доповідь професора Савченка Володимира Федоровича, д.е.н.,  заслуженого економіста України, під керівництвом якого чимало студентів отримало дипломи переможців студентських олімпіад та наукових конкурсів, стали аспірантами та захистили дисертації.
По завершенню засідання Гонта О.І. нагородила грамотами та  подяками та студентів, які приймали активну участь у  науковій діяльності університету, стали переможцями та призерами  всеукраїнських та міжнародних  конкурсів, олімпіад.
Конференція об’єднала творчу  молодь навчально-наукових інститутів економіки,  права і соціальних технологій, управління та адміністрування у науковому пошуку шляхів вирішення актуальних питань розвитку суспільства.
За відповідними тематичними напрямами проведені засідання 9 секцій, 15 підсекцій.

Розглянуто та обговорено наступні теми:
всебічні проблеми теорії та практики соціально - економічного розвитку суспільства;
правові аспекти розвитку держави; 
питання управління персоналом та економіки праці, фінансової стабілізації; 
методики та організації обліково - аналітичної роботи;
менеджменту та управління проектами.

Зосереджено  увагу на актуальних  питаннях теорії і практики  маркетингу, PR-технологій та логістики; розглянуто математичні методи, моделі і інформаційні технології, які застосовуються в економіці; окреслено  перспективні напрями  розвитку туризму та  раціонального природокористування; обговорено  актуальні питання соціології, психології та соціальної роботи; підкреслена важливість вивчення гуманітарних наук як основи побудови духовності суспільства; наголошено на необхідності поглибленого  вивчення іноземних мов для кожного, що надасть можливість приймати участь у міжнародних наукових проектах, отримувати освіту за кордоном і в майбутньому будувати успішну кар’єру.
За результатами роботи конференції планується видання наукового збірника тез доповідей студентів.

 

Читати 1731 разів
Завантажити прикріплення:

Меню

Архів новин

« Грудень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Економіки створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Пленарне засідання Міжнародної студентської конференції "Юність науки - 2015 : соціально - економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства"