Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Четвер, 23 квітня 2015 16:28

Науково-практичний семінар в режимі «круглого столу» на тему: «Стратегічні пріоритети сталого розвитку Чернігівщини: аспекти транскордонної безпеки та активізації підприємницької діяльності»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

21 квітня 2015 року на базі Навчально-методичний центру федерації профспілкових організацій Чернігівської області проведено Науково-практичний семінар в режимі «круглого столу» на тему: «Стратегічні пріоритети сталого розвитку Чернігівщини: аспекти транскордонної безпеки та активізації підприємницької діяльності».

З вітальним словом виступили:

Чорнорот Петро Григорович
— заступник голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області;
Дорожкіна Ірина Василівна – директор П ”НМЦ” Федерації профспілкових організацій Чернігівської області;
Гонта Олена Іванівна — директор навчально-наукового інституту економіки Чернігівського національного технологічного університету, професор, доктор економічних наук, позаштатний викладач П ”НМЦ” профспілок.
У вступному слові було наголошено на важливості діяльності профспілок, які разом із громадськими та правозахисними організаціями повинні непохитно захищати соціальні гарантії українського народу. Особливої актуальності цей обов’язок набуває зважаючи на геополітичні виклики, різні виміри котрих і були предметом обговорення учасниками круглого столу.
Широкий спектр проблем, пов’язаних з транскордонною безпекою, як на державному, так і регіональному рівнях, таких як відновлення військово-промислового комплексу України, можливість діалогу між світоглядним Сходом і Заходом, специфіка та досвід організації екологічної освіти, хід імплементації угоди про Асоціацію України та ЄС, проблеми і перспективи продовольчого ринку та вплив демографічних тенденцій на соціальну та економічну стійкість регіону були розглянуті та обговорені доповідачами.

 

З цікавими доповідями виступили заслужений  економіст України, професор, доктор економічних наук Савченко В. Ф., доцент, кандидат історичних наук, завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін ЧНТУ Крук О. І., професор, доктор економічних наук, завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки ЧНТУ Дерій Ж. В., доцент, кандидат історичних наук, викладач ЧНПУ Соломенна Т. В., доцент, кандидат економічних наук Зеленський С. М., доцент, кандидат економічних наук Лук’яшко П. О., доцент, кандидат економічних наук Зеленська О. О.
У підсумку, модератор круглого столу Олена Іванівна Гонта зазначила, що подібні заходи, із залученням фахівців з різних сфер наукових інтересів, представників громадськості, влади та підприємництва, дає змогу формувати актуальні уявлення про стан регіону, та своєчасно реагувати на виклики, і повинні проводитись частіше, а до рекомендацій та резолюцій повинна дослухатися місцева влада.

 

Читати 1384 разів

Меню

Архів новин

« Грудень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Економіки створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Науково-практичний семінар в режимі «круглого столу» на тему: «Стратегічні пріоритети сталого розвитку Чернігівщини: аспекти транскордонної безпеки та активізації підприємницької діяльності»