Версія для друку
П'ятниця, 10 квітня 2015 14:04

Запрошення на Ярмарок вакансій «День кар’єри»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Ярмарку вакансій «День кар’єри», який відбудеться 29 квітня 2015 року за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, корпус №1, хол 2-го поверху.
Початок о 10 год. 30 хв.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів - випускників університету.
Під час Ярмарку організації зможуть ознайомити студентів та випускників ЧНТУ з діяльністю своєї компанії, надати інформацію про наявні вакансії, можливість стажування та проходження практики.
Представити власну інформацію компанії можуть шляхом розміщення на виставковому стенді, на інформаційному Інтернет - ресурсі Відділу з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ та на окремій презентації.
Умови участі підприємств, установ та організацій у Ярмарку вакансій «День кар’єри», Програма проведення даного заходу розміщені на офіційному сайті Університету та на сайті Відділу з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю http://robota_chntu.stu.cn.ua/.
Заявки на участь організацій в Ярмарку приймаються до 24 квітня 2015р. за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Будемо раді співробітництву!

Читати 1718 разів
Завантажити прикріплення: