Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Четвер, 18 грудня 2014 11:20

Оголошено початок прийому заявок на участь у другому етапі стипендіальної програми «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 навчальний рік

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Міністерство освіти і науки України оголошує про початок прийому заявок на участь у другому етапі стипендіальної програми Уряду Республіки Польща «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 навчальний рік.
Другий етап передбачає навчання 400 студентів та 50 аспірантів у польських вищих навчальних закладах протягом двох семестрів. Мова навчання – польська. У разі якщо студент/ка не володіє польською мовою, він/вона зараховуються до центрів вивчення мови при університетах терміном на один семестр та розпочинають безпосереднє навчання з наступного семестру, після успішного завершення мовної підготовки. Володіння англійською мовою є бажаним, але не обо’язковим.
Навчання студентів і аспірантів, які будуть відібрані польською стороною, проходитиме за рахунок державного бюджету Республіки Польща.
Після закінчення програми учасники зобов’язані повернутися в Україну для завершення початого циклу навчання у своєму навчальному закладі.

Відповідно до умов, визначених польською стороною, заявки можуть подавати кандидати з усіх регіонів України, які:
- Не мають польського громадянства
- Не мають дозволу на постійне перебування у Польщі
- Мають підтвердження про закінчення 2-го курсу навчання ВНЗ України (для навчання на бакалавраті у Польщі), або 4-го курсу навчання (для навчання в магістратурі у Польщі)
- Мають середній бал з трьох основних предметів спеціальності на рівні щонайменше “добре” (“4” – згідно польської системи оцінювання за шкалою 2-5, або мінімум 80 балів за шкалою 1-100)
- Для тих, хто володіє польською мовою, - мають сертифікат або інший документ, що підтверджує знання мови на рівнях A1 – C1, відповідно до рекомендацій Ради Європи (Common European Framework of Reference for Languages: Learning, Teaching, Assessment). Якщо особа володіє польською мовою, але відсутній документ, рівень володіння мовою визначатиметься під час кваліфікаційної співбесіди
- Активно долучаються до розвитку громадянського суспільства (можуть навести конкретні приклади своєї участі у тих чи інших проектах)
- Список наукових публікацій - обов’язково для кандидатів на навчання в аспірантурі. Інші кандидати також можуть доповнити свою заявку інформацією щодо ведення наукової діяльності, що може позитивно впливати на успішність заявки
- Для аспірантів* – мають диплом про завершеня навчання в Україні, рівнозначний з польським дипломом про закінчення навчання ІІ рівня (магістратура)
*Детальніші умови щодо подачі заявок кандидатами-аспірантами будуть відомі до 20 грудня 2014 року. Слідкуйте за оновленням інформації.

Необхідний пакет документів для подачі заявки:
- Заповнена анкета кандидата (українською, або англійською, або польською мовами)
- Копія документа, що засвідчує громадянство України
- Підтвердження про закінчення 2 або 4 курсу (рівень бакалавра), видане відповідним ВНЗ України (академічна довідка)
- За наявності – сертифікат або інший документ, який підтверджує знання польської мови за системою, прийнятою Радою Європи (A1-C2)
- Для кандидатів на навчання в аспірантурі – диплом про закінчення навчання в Україні, рівнозначний з польським дипломом про закінчення навчання ІІ рівня (магістратура), разом з його нотаріально засвідченим перекладом
- Для кандидатів на навчання в аспірантурі – підтвердження наукової діяльності, видане навчальним закладом України, в якому навчається аспірант або самостійними науковими працівниками, які працюють у цьому навчальному закладі
- Для кандидатів на навчання в аспірантурі (за наявності) – підтвердження співпраці з польськими навчальними закладами, видане навчальним закладом України, в якому навчається аспірант
- Медична довідка про відсутність протипоказань для навчання
- Після зарахування студенту необхідно буде придбати страховий поліс на період перебування у Польщі, що покриватиме витрати на лікування, або добровільно застрахуватись, підписавши угоду з Національним фондом здоров’я (у другому випадку інформацію надасть навчальний заклад, який приймає на навчання).

Пакет документів надсилати на електронну адресу МОН Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду лише у PDF форматі, вказавши у темі повідомлення «Польський Еразмус 2 етап» та у паперовому вигляді на адресу Міністерства освіти і науки України – проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна (Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції).

Кінцевий термін подачі заявок – 6 січня 2015 року.

До 23 січня МОН підготує список кандидатів рекомендованих до участі у кваліфікаційних співбесідах, які проводитимуться у Києві спільно з представниками МОН України та Міністерством науки і вищої освіти Республіки Польща.

27-30 січня 2015 року – проведення кваліфікаційних співбесід.

Посилання: http://www.mon.gov.ua/ua/messages/41904-do-uvagi-studentiv-i-aspirantiv-ogolosheno-pochatok-priyomu-zayavok-na-uchast-u-drugomu-etapi-stipendialnoyi-programi-polskiy-erazmus-dlya-ukrayini-na-2014frasl2015-navchalniy-rik

 

Читати 1964 разів

Меню

Архів новин

« Січень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Економіки створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Оголошено початок прийому заявок на участь у другому етапі стипендіальної програми «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 навчальний рік