Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Понеділок, 08 грудня 2014 16:21

Науковий семінар «Державна пенітенціарна служба України: від минулого до сьогодення»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

На факультеті господарського права і соціального забезпечення Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ в рамках Тижня права 04 грудня 2014 р. відбувся науковий семінар «Державна пенітенціарна служба України: від минулого до сьогодення», в якому взяли участь науковці, юристи практики, викладачі та студенти факультету.
Із привітанням на адресу учасників наукового семінару та вступним словом виступила декан факультету господарського права і соціального забезпечення, д.ю.н., проф. С.О. Ніщимна. Зокрема, акцентувала увагу на тому, що при побудові правової держави в сучасних умовах невідкладним завданням органів законодавчої та виконавчої влади повинно стати приведення умов тримання засуджених у відповідність до прогресивних рекомендацій міжнародних інституцій, зокрема, в частині створення належних умов, як для виконання відповідних видів кримінальних покарань, так і для роботи персоналу.

До участі в семінарі були запрошені: викладач циклу кримінально-правових дисциплін Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України підполковник внутрішньої служби, д.ю.н. С.І. Халимон, начальник курсу стройової частини Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України майор внутрішньої служби П.В. Велігорський, які виступили з тематичними доповідями («Загальна характеристика Державної пенітенціарної служби України» та «Перспективи розвитку Державної пенітенціарної служби України»). 
Обговорення доповідей супроводжувалися відео-презентаціями, які підготували студенти факультету господарського права і соціального забезпечення Максима Поламаренко «Пенітенціарна служба за часів царизму», Руслана Люблінського «Пенітенціарна система за років Радянської влади», Тетяни Крамар «Перебудовчі процеси пенітенціарної системи незалежної України», Богдана Буренка «Державна пенітенціарна служба України: завдання повноваження та структура», Олександра Телімана «Державна пенітенціарна служба України в Чернігівській області: управління, заклади та установи», Валерія Басовича «Навчальні заклади ДПтС України».
З доповіддю «Європейський Кодекс етики працівників пенітенціарних установ» та заключним словом виступив старший викладач кафедри правового регулювання економіки факультету господарського права і соціального забезпечення Ю.М. Богдан. Підсумувавши результати семінару побажав учасникам успіхів у навчанні, натхнення, творчої наснаги, як в практичній роботі, так і на викладацькій ниві.

Читати 1717 разів

Детальніше в цій категорії: « Polish Government’s Scholarship Programme Study tours to Poland »

Меню

Архів новин

« Грудень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Економіки створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Науковий семінар «Державна пенітенціарна служба України: від минулого до сьогодення»