Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Середа, 19 листопада 2014 21:37

Відбувся благодійний студентський ярмарок «СИЛА В ЄДНОСТІ»!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Цього року студенти Чернігівського національного технологічного університету вирішили з користю відсвяткувати своє професійне свято – Міжнародний день студента.
17 листопада біля головного корпусу університету розташувалися 5 ярмаркових вулиць благодійного студентського ярмарку «СИЛА В ЄДНОСТІ».
На захід завітало чимало гостей. А ось студенти інженерно-будівельного факультету разом зі своїми колегами з факультету проектного менеджменту та управління якістю приїхали на ярмарок на святковому тролейбусі.
Студенти протягом усього свята дивували гостей найрізноманітнішими розвагами, конкурсами та частуваннями.

На Калиновій вулиці чекав безпрограшний аукціон з суперпризом та щасливі передбачення. Студенти ННІ ЕКОНОМІКИ зі словами: «Пийте чай гарячий, зігрівайтесь! Їжте бублик добрий, пригощайтесь!» частували усіх смачним чаєм та бубликами.
Тріумфальна вулиця, завдяки колективу ННІ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ, перетворилася на калейдоскоп цікавинок: тут тобі і персональне ворожіння, і хімічна вікторина, і солодке частування, і справжній козацький куліш, фото-зона, боді-арт та багато-багато іншого.
Студенти ННІ ТЕХНОЛОГІЙ відкрили Технопарк, де можна було скористатися послугами інформаційного центру, познайомитися з досягненнями студентів та придбати цікаві вироби з картону. Студенти факультету електронних та інформаційних технологій пропонували свої послуги в налаштуванні різноманітного програмного забезпечення, а окрасою Технопарку став справжнісінький 3D-принтер.
На вулиці Добра і Справедливості працювала кримінальна лабораторія, виставка робіт творчого об’єднання «Гаудеамус» та колективу газети «Студні». Також гості могли залишити на дереві побажань своє побажання, яке, за словами відповідальних студентів ННІ ПРАВА ТА СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, обов’язково здійсниться.
А, завдяки смачним частуванням від колективів КОЛЕДЖУ ТРАСПОРТУ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ та КОЛЕДЖУ ЕКОНОМІКИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, жоден гість вулиці Урожайної не залишився голодним.
Кульмінацією ярмарку став фінал наймасштабнішої благодійної акції «СИЛА В ЄДНОСТІ». Студенти, викладачі та працівники Чернігівського національного технологічного університету, а їх зараз близько 12000 осіб, протягом вересня-листопада збирали по 1 металевій гривні.
Представники 13 факультетів та 2 коледжів під час урочистої та символічної церемонії зсипали зібрані металеві гривні до спільного мішечку, який виявився, до речі, вагою більш ніж 100 кг.
Загалом, за результатами ярмарку студентами, викладачами та працівниками Чернігівського національного технологічного університету зібрано 14548 грн.
Організатори свята, а серед них: студентська рада, студпрофкоми, центр культурно-масової роботи та культурно-освітній центр «Перемога» ЧНТУ, сподіваються, що даний благодійний ярмарок стане традиційним.

Читати 2041 разів

Меню

Архів новин

« Жовтень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Економіки створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Відбувся благодійний студентський ярмарок «СИЛА В ЄДНОСТІ»!