Версія для друку
П'ятниця, 07 листопада 2014 17:18

До уваги студентів та викладачів університету!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Нагадуємо, що 12 листопада 2014 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ «ДЕНЬ КАР’ЄРИ».

Основне місце проведення заходу - вул. Шевченка, 95, корпус №1, хол 2-го поверху.

Відповідно до плану заходу: 

10.20 – відкриття Ярмарку вакансій (корпус №1, 2-й поверх, ауд. 224) за участі директорів інститутів, деканів факультетів, голови студради, голови профспілки студентів, співробітників ВППП та ЗГ і представників компаній, які подали заявки на участь у Ярмарку.

10.55 - 13.00 год. – безпосередньо у холі 2-го поверху відбудеться зустріч студентів університету з роботодавцями.

о 12 год. 50 хв. - семінар-тренінг з написання резюме за участі директора Молодіжного центру праці Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації. (корпус №1, 4-й поверх, ауд. 416).

о 12 год. 50 хв. - презентація студентам економічного факультету ПАТ «Альфа-Банк» (корпус №1, 3-й поверх, ауд. 301).

о 14 год. 30хв. - зустріч студентів факультету електронних та інформаційних технологій з представниками ІТ-компаній (корпус №1, 3-й поверх, ауд. 333).

На офіційній сторінці університету та відділу з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ розміщений Каталог учасників Ярмарку вакансій «День кар’єри», де можна знайти перелік підприємств, установ та організацій, які будуть брати участь у заході, та перелік відкритих вакансій, на які можуть бути працевлаштовані студенти університету.

Шановні студенти! Для більш якісного, швидкого та ефективного проведення попередньої співбесіди з роботодавцями Вам необхідно мати з собою власне резюме!

Читати 1762 разів