Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Структура, контактні телефони та електронні адреси

 

Посада

Прізвище,
імя, по батькові

Контактні телефони, електронна адреса

Номери приміщень

Р Е К Т О Р А Т


Ректор

КАЗИМИР
Володимир Вікторович

59072 факс
405
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

209
1 навч. корп.

Секретар ректора

ЩЕРБАНЬ
Галина Олександрівна

56170
403

210
1 навч. корп.

Перший проректор
з науково-педагогічної та методичної роботи

Кирилюк
Юрій Володимирович

56437 факс
470
u.kiriluk@geci.cn.ua

212
1 навч. корп.

Проректор
з наукової та міжнародної діяльності

ГОНТА
Олена Іванівна

679937
433
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

213
1 навч.корп.

Проректор
з науково-педагогічної та виховної роботи

Мельник
Ольга Євгенівна

56816
478
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

201
1 навч. корп.
111
2 навч.корп.

Проректор
з адміністративно-господарської роботи

Карабанов
Василь Дмитрович

679135 факс
458
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

20
2 навч. корп.

Вчений секретар

Голуб
Володимир Маркович

56160
447

306
1 навч. корп.

Відповідальний секретар приймальної комісії

Пономаренко
Сергій Іванович

53278
469

206
1 навч.корп.

Секретар приймальної комісії

Слабошпицька
Людмила Юріївна

679308
476

113
1 навч. корп.

ВІДДІЛ КАДРІВ


Начальник

Хлань
Григорій Огійович

53445 факс
459

5
2 навч. корп.

Провідні спеціалісти

ТКАЧЕНКО
Валентина Іванівна

56160
486

19
2 навч. корп.

Бжежинська
Валентина Миколаївна

БУХГАЛТЕРІЯ


Головний бухгалтер

Почечун
Катерина Павлівна

679602 факс
463
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

2
2 навч. корп.

Заступники головного бухгалтера

Калініченко
Людмила Олександрівна

679614
466

10
2 навч. корп.

Литвиненко
Тетяна Валеріївна

53072
493

9
2 навч. корп.

НАВЧАЛЬНИЙ ВІДДІЛ


Начальник

Драве
Олег Володимирович

59014
441
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

313
1 навч. корп.

Методист
вищої категорії

Вороная
Світлана Сергіївна

 

53535
435

322
1 навч. корп.

Методисти

Василенко
Вікторія Вікторівна

Давидова
Світлана Василівна

ЮРИДИЧНА СЛУЖБА


Провідний юрисконсульт

Захаренко
Наталія Володимирівна

56160
438

201
2 навч. корп.

служба ОХОРОНИ ПРАЦі


Інженер 1 категорії

Коваленко
Михайло Васильович

56685
456

16
2 навч. корп.

КАНЦЕЛЯРІЯ


Завідувач

ФІЛОН
Наталія Василівна

56650
453

116
1 навч. корп.

Діловод-друкарка

Мозгова
Вікторія Анатоліївна

ПРОФКОМ СПІВРОБІТНИКІВ


Голова профкому

Чалий
Олександр Сергійович

56816
478

7 навч. корп.

ПРОФКОМ СТУДЕНТІВ


Голова профкому

Мельник
Ольга Євгенівна

56816
478
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

111
2 навч.корп.

Керівник студентського бюро

Кухарчук
Ольга Миколаївна

56816
478

111
2 навч.корп.

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ


Завідувач

Юшкова
Наталія Борисівна

53278
448

120
1 навч. корп.

Методист

Макаренко
Вікторія Валеріївна

ВІДДІЛ ПІДГОТОВКИ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ

 

Начальник

АРЗАМАСЦЕВА
Наталія Вікторівна

53317
479

308
1 навч.корп.

Провідний спеціаліст

КОРМИЛО
Ірина Миколаївна

53278
480

205
1 навч. корп.

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВЧЕНА РАДА


Вчений секретар спеціалізованої вченої ради

МАРГАСОВА
Вікторія Геннадіївна

53317
428

308
1 навч. корп.

БІБЛІОТЕКА


Директор

Бєлінська
Валентина Миколаївна

56981
425

100
1 навч. корп.

Заступник директора,
науковий відділ,
редакція наукового вісника

Мороз
Наталія Вікторівна

53278
410

Заступник директора, відділ обслуговування

Мігаль
Ірина Іванівна

Завідуюча відділом комплектування

Шарило
Світлана Дмитрівна

Читальний зал
для викладачів, завідуюча інформаційно-бібліографічним відділом

Сіденко
Тетяна Анатоліївна

53278
498

101
1 навч.корп.

Відділ інформаційно-бібліографічної роботи

ДОРДА
Ольга Олександрівна

56981
498

102
1 навч.корп.

Завідуюча читальним залом періодики

Карпенко
Наталія Олександрівна

53278
462

200
1 навч.корп.

Завідуюча
філією № 2 бібліотеки на факультеті менеджменту

Стрижак
Людмила Олегівна

31230
450

6/3навч.корп

Завідуюча
філією № 1 бібліотеки на юридичному факультеті

Пруднікова
Ірина Миколаївна

775180
11

228
3 навч. корп.

МЕДИЧНИЙ ПУНКТ


Лікар медичного пункту корпусу № 1

 

56160
472

218
1 навч. корп.

Медичний пункт навчального корпусу № 6

 

671152
464

207
6/3 навч. корп.

Медичний пункт ФОК

 

42363

6
7 навч. корп.

НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ


Завідувач

Злобіна
Ольга Василівна

53278
444

230
1 навч. корп.

Провідний спеціаліст

Устименко
Олександр Михайлович

53278
488

225
1 навч. корп.

РЕДАКЦІЙНО-ВИДАВНИЧИЙ ВІДДІЛ


Начальник

Гладченко
Олександр Олексійович

669673

111
3 навч. корп.

Провідний спеціаліст

Юркіна
Наталія Миколаївна

ХУДОЖНЯ МАЙСТЕРНЯ


Спеціаліст

Драгунов
Микола Дмитрович

416

столярна майстерня

ФАКУЛЬТЕТИ ТА КАФЕДРИ

ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Декан

Ремньова
Людмила Михайлівна

56160
489
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

314
1 навч. корп.

Заступники декана

Голуб
Володимир Маркович

53535
447

306
1 навч. корп.

Зеленська
Олена Олексіївна

56064
497

305
2 навч. корп.

Денна форма навчання

 

Старші лаборанти

 

ВИДИШ
Юлія Володимирівна
ШИМКО
Олена Миколаївна

56160
457

312
1 навч. корп.

Заочна форма навчання

 

Старші лаборанти

 

ЦАКУН
Тетяна Сергіївна

56064
497

305
2 навч. корп.

ШЕСТАКОВСЬКА
Тетяна Леонідівна

Кафедра “Фінансів”


Завідувач

КАЛЕНЮК
Ірина Сергіївна

59072
405

209
1 навч. корп.

Старші лаборанти

Клименко
Тетяна Вікторівна

53278
408
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

217
1 навч. корп.

СІРЕНКО
Крістіна Юріївна

Кафедра “Економічної теорії”


Завідувач

Тропіна
Валентина Борисівна

407
m.kutovaya@
geci.cn.ua

 

1 навч. корп.

Старший лаборант

Кутова
Марина Анатоліївна

214
1 навч. корп.

Кафедра “Банківської справи”


Завідувач

Ніколаєнко
Юрій Володимирович

53278
475
kafedra_bs@
bigmir.net

221
1 навч. корп.

Старший лаборант

Дорох
Олена Петрівна

Кафедра “Маркетингу”


Завідувач

Карпенко
Юрій Михайлович

56064
431
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

202
2 навч. корп.

Старший лаборант

Музиченко
Тамара Петрівна

56064
483

204
2 навч. корп.

ОБЛІКОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Декан

Юрченко
Марина Євгенівна

53479
427

325
1 навч. корп.

Заступники декана

Вінніченко
Наталія Володимирівна

532278
406

208
1 навч. корп.

Гливенко
Валентина Василівна

56685
461

305
1 навч. корп.

Денна форма навчання

Старший лаборант

Радченко
Інна Олексіївна

53535
491

325
1 навч. корп.

Заочна форма навчання

Старший лаборант

Стругова
Тетяна Володимирівна

 

53278
499

303
1 навч. корп.

Кафедра “Обліку і аудиту”


Завідувач

Гливенко
Валентина Василівна

56685
461
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

305
1 навч. корп.

Старші лаборанти

Аркадьєва
Наталія Валеріївна

53535
442

320
1 навч. корп.

Терюха
Наталія Миколаївна

319
1 навч. корп.

Кафедра “Вищої математики”


Завідувач

Сідін
Едуард Пилипович

53278
406
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

208
1 навч. корп.

Старший лаборант

Ткаченко
Ганна Геннадіївна

Кафедра “Економічної кібернетики та інформатики”


Завідувач

Гурєв
Володимир Іванович

53278
443

229
1 навч. корп.

Старші лаборанти

Музика
Ірина Михайлівна

ФАКУЛЬТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ


Декан

Пономаренко
Сергій Іванович

671151
412

103
6/1 навч. корп.

Заступники декана

Кунденко
Аліна Володимирівна

671151
410

102
6/1 навч. корп.

Пархоменко
Олександр Григорович

Рябов
Ігор Будимирович

Денна форма навчання

Старші лаборанти

Рубльова
Вікторія Анатоліївна

671151
411

102
6/1 навч. корп.

Сівель
Ольга Борисівна

Заочна форма навчання

Старші лаборанти

Стругова
Наталія Михайлівна
Радкевич
Олена Вікторівна

671143
440

107
6/1 навч. корп.

Кафедра “Менеджменту”


Завідувач

Вдовенко
Станіслав Михайлович

673505
416
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

106
6/1 навч. корп.

Старші лаборанти

Кременна
Валентина Дмитрівна

673505
415

104
6/1 навч. корп.

Кафедра “управління ЯКІСТЮ І проектами”


Завідувач

Сахно
Євгеній Юрійович

673505
416

106
6/1 навч. корп.

Старші лаборанти

Лазовська
Катерина

673505
415

104
6/1 навч. корп.

Кафедра “Іноземних мов”


Завідувач

Полякова
Алла Анатоліївна

53535
436
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

326
1 навч. корп.

Старший лаборант

Бедік
Катерина Олександрівна

53535
437

327
1 навч. корп.

Кафедра “Фізичного виховання”


Завідувач

Чалий
Олександр Сергійович

56816
478

Спорт. компл.
7 навч. корп.

Старші лаборанти

Калініченко
Олександр Павлович

56816
477

Антонюк
Анастасія Володимирівна

ІНЖЕНЕРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Декан

Терещук
Олексій Іванович

671201
433
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

218
6/1 навч. корп.

Заступники декана

Коваленко
Світлана Василівна
Корнієнко
Ігор Валентинович

671141
432

217
6/1 навч. корп.

Денна форма навчання

Старші лаборанти

Молочко
Світлана Михайлівна

Заочна форма навчання

Старший лаборант

Тарновська
Зоя Михайлівна

Кафедра “промислового і цивільного будівництва”


Завідувач

Менайлов
Олексій Миколайович

671152
419

308
6/3 навч. корп.

Старший лаборант

Губська
Ольга Іванівна

671152
420

307
6/3 навч. корп.

Кафедра “геодезії, картографії та землеустрою”


Завідувач

Терещук
Олексій Іванович

671201
433
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

218
6/1 навч. корп.

Старший лаборант

Хілик
Олеся Дмитрівна

671150
407,408

202,203
6/3 навч. корп.

Навчальна лабораторія "Геокамера"


Завідувач

Тестов
Віктор Павлович

671141
435

122
6/1 навч. корп.

Навчальна лабораторія
"Фотограмметрії та дистанційного зондування Землі"


Старший лаборант

 

671150
406

124
6/1 навч. корп.

Кафедра “Водопостачання і водовідведення”


Завідувач

Шевель
Василь Іванович

31230
445

306
6/3 навч. корп.

Старший лаборант

Стельмах
Ірина Володимирівна

31230
438

309
6/3 навч. корп.

Навчальна лабораторія "Водопостачання та водовідведення"


Старший лаборант

Сємака
Олексій Миколайович

671141
451

6/3 навч. корп.
підвал

ФАКУЛЬТЕТ природокристування і туризму


Декан

МЕЛЬНИКОВ
Сергій Володимирович

56697
450

133
1 навч. корп.

Заступник декана

СЕЛІННИЙ
Михайло Михайлович

53278
445

132
1 навч. корп.

Старший лаборант

ШЕВЧЕНКО
Лариса Миколаївна

56697
450

133
1 навч. корп.

Кафедра “Природокористування та техногенної безпеки”


Завідувач

Мельников
Сергій Володимирович

56697
450

133
1 навч. корп.

Старший лаборант

Данилюк
Людмила Михайлівна

53278
445

132
1 навч. корп.

Кафедра “Аграрних технологій”


Завідувач

Канівець
Віктор Іванович

53278
411

127
1 навч. корп.

Старший лаборант

Липлянська
Лариса Петрівна

53278
412

126
1 навч. корп.

Кафедра “Туризму”


Завідувач

Коваль
Петро Федорович

31230
447
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

6/3 навч. корп.

Старший лаборант

Книга
Тетяна Михайлівна

ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Декан

Ніщимна
Світлана Олексіївна

774368
115
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

205
3 навч. корп.

Заступник декана

Смагіна
Людмила Іванівна

775180
125

203
3 навч. корп.

Старші лаборанти

Бардіна
Олена Миколаївна

775180
122

204
3 навч. корп.

Сокіл
Анна Юріївна

775180
119

202
3 навч. корп.

Кафедра “Цивільного і господарського права”


Завідувач

Ніщимна
Світлана Олексіївна

775180
118
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

206
3 навч. корп.

Старші лаборанти

Левандовська
Яна Михайлівна

Кафедра “Соціальної роботи”


Завідувач

Тополь
Ольга Володимирівна

669512
56686
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

107
3 навч. корп.

Старший лаборант

Юдєєва
Оксана Миколаївна

669512
20

103
3 навч. корп.

Кафедра “Українознавства”


Завідувач

Зіневич
Людмила Василівна

53535
434
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .uа

315
1 навч. корп.

Старші лаборанти

Шапарна
Наталія Іванівна
Пригорницька
Олена Юріївна

Кафедра “Гуманітарних дисциплін”


Завідувач

Сутрін
Віктор Дмитрович

56064
492
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

303
2 навч. корп.

Старший лаборант

Василенко
Оксана Анатоліївна

56064
451

306
2 навч. корп.

ЦЕНТР ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ


Директор центру

Лебединська
Людмила Дмитрівна

671142

311
6/3 навч. корп.

Методист

Довгопол
Валентина Павлівна

671143
442

312
6/3 навч. корп.

Старший лаборант

Городиська
Світлана Сергіївна

КУРСИ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ


Директор

Ананьєва
Ірина Костянтинівна

775176

230
3 навч. корп.

Методист

Козинець
Ірина Миколаївна

225
3 навч. корп.

ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ


Начальник

Резніченко
Олег Іванович

679152 факс
454

17
2 навч.корп.

Інженер по нагляду за експлуатацією будівель та споруд

Коваленко
Тетяна Іванівна

53378
429

15
2 навч. корп.

Завідувач електротехнічною лабораторією

Беседа
Зоя Олександрівна

56064
440

105
2 навч. корп.

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ПОСТАЧАННЯ


Інженер з постачання

Старченко
Володимир Григорович

59063
460

18
2 навч. корп.

АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРСЬКИЙ ПІДРОЗДІЛ


Завідувач навчальними корпусами
№ 1, 2, 5, 7

Васильєв
Євген Олександрович

53278
404

107
1 навч. корп.

Завідувач навчального корпусу № 6

Ковальчук
Анатолій Прокопович

31230
462

108
6/3 навч. корп.

СТУДЕНТСЬКА ЇДАЛЬНЯ

Завідуюча

Теремецька
Ірина Володимирівна

31230
467

Їдальня
6/3 навч кор

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ ВІДДІЛ


Начальник

Дробот
Зоя Леонідівна

53269

пр. Миру 190-а

Ц Е Н Т Р И

ЦЕНТР ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА СПРИЯННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ СТУДЕНТІВ І ВИПУСКНИКІВ


Начальник

Сібіль
Олег Іванович

679308
476

113
1 навч. корп.

Провідний спеціаліст

Шапарна
Наталія Іванівна

679308
476

113
1 навч. корп.

Культурно-освітній центр "Перемога"


Провідний спеціаліст

Бабинський
Олександр Іванович

952861

 

Провідний спеціаліст

Сотнікова
Олена Василівна

Фізкультурно-оздоровчий комплекс


В.о. директора

Лученінова
Юлія Михайлівна

42363

ФОК

http://www.stu.cn.ua/staticpages/contact/

 

 

Читати 13650 разів

Меню

Архів новин

« Червень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Економіки створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Загальна інформація Доступ до публічної інформації Структура, контактні телефони та електронні адреси