ua en

 

Гуртожитки університету мають блочну систему, кожен блок якого складається з 7 або 8 кімнат, кухні та санвузла. Всі кімнати обладнані необхідними для проживання меблями, розраховані на проживання двох-, трьох- та чотирьох мешканців. Загальна кількість спальних місць складає 1482. Кімнати розраховані для комфортного проживання та навчання студентів. До всіх кімнат під’єднано мережу Internet.

Дістатись до гуртожитків можна всіма видами транспорту: тролейбус, маршрутне таксі. Поруч з гуртожитками є велика кількість магазинів, супермаркетів та аптек.

Розподіляючи студентів по кімнатах, всі залучені в процес розселення студентів учасники намагаються максимально повно врахувати їхні побажання. Право на першочергове поселення до гуртожитку мають студенти пільгових категорій та студенти молодших курсів.

Свої кімнати та санвузли мешканці гуртожитку прибирають самостійно – ними складаються графіки чергувань по блокам, якого вони дотримуються.

В гуртожитках активно функціонує студентські ради, до складу входять представники всіх курсів. Ними ведеться активна виховна, правозахисна та організаційна робота серед студентів: організація різноманітних заходів та конкурсів, роз'яснювальні роботи з багатьох питань тощо.

У парковій зоні неподалік від головного корпусу ЧНТУ розташований гуртожиток №1, який функціонує з 1980 року. На першому поверсі розміщені душові, пральня, прасувальна, буфет, учбова кімната та кімната відпочинку, а у підвальному приміщенні обладнано тренажерний зал.

Неподалік протікає р. Десна та є багато можливостей для занять спортом та відпочинку.

Контактні номери:
Гуртожиток №1 (вул. Шевченка, 99)
Комендант - РОМАНЕНКО Вікторія Василівна (0462)665-192, (0462)665-193   

Гуртожиток №2 (вул. Козацька, 1б)
Комендант - САПОН Олена Едуардівна (0462)665-252

Гуртожиток №3 вул. Козацька, 1
Комендант - ШЕЛУПЕЦЬ Людмила Сергіївна (0462)665-251

Гуртожиток №5 просп. Миру, 190а
Комендант - ХАЛІМАН Ірина Володимирівна (04622)5-32-69   

Гуртожиток №6 вул. Ціолковського,14
Комендант - РАДЬКО Надія Петрівна (0462)66-76-36  


Двері гуртожитку гостинно відкриті для студентів
Кімната відпочинку
Житлова кімната

Навчатись краще разом
Буфет до послуг студентів

В 60 метрах від навчального корпусу №8 ЧНТУ розташований гуртожиток №2, що збудований у 1988 році за новітнім проектом блочного типу. Кожен блок містить 2 кімнати (2-х та 4-х місні).

Блоки обладнано душовими кімнатами та санвузлами. Кожні 2 блоки містять окрему кухню, що обладнані меблями, електроплитами, холодильниками.

ОГОЛОШЕННЯ