ua en

Викладачі кафедри аграрних технологій та лісового господарства в межах наукової теми «Вивчення інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур в умовах Полісся ( № 0118U006808)» заклали досліди з технології вирощування пшениці озимої.

На полях сільськогосподарські операції виконувались за допомогою посівного комплексу PÖTTINGER Terrasem C6. Викладачі і ЗВО ознайомились з особливостями організації роботи в нічний час та вдень, навчились калібрувати норму висіву, налаштовувати зміну норми висіву та ряд інших операцій з налаштування комплексу. Посів здійснений насінням вітчизняної селекції сорт «Здоба Київська» придбаний в Носівській селекційно-дослідній станції.

Висловлюємо щиру подяку всім студентам, викладачам,  співробітникам університету за Вашу підтримку проекту бюджету участі №31 для вразливих верств населення “Наша сила в єдності”. Цей проект – один із переможців і буде реалізовуватися в 2021 році.

З повагою, кафедра теорії та історії держави і права, конституційного права.

У зв’язку з встановленням з 19.10.2020 «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у м. Чернігів відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 15.10.2020 наказом в.о. ректора від 16.10.2020 № 71 з 19.10.2020 ЗАБОРОНЕНО:

  • відвідування університету здобувачами освіти всіх освітніх ступенів і форм навчання;
  • проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 20 осіб.

Дані обмеження будуть діяти до прийняття Державною комісією з питань ТЕБ та НС рішення про послаблення “червоного” рівня епідемічної небезпеки у м. Чернігів.

9 жовтня 2020 року студенти груп МКІ-201, МКІт-191, СП-201 разом з завідувачкою кафедри креативних індустрій та соціальних інновацій М.В. Поленковою і доценткою кафедри – Н.А. Ємець відвідали «Музей науки», котрий нещодавно відкрився у павільйоні №23 «Наука» столичного ВДНГ.

Студенти та викладачі опинилися у сучасному креативному просторі, в якому представлені інтерактивні експонати різноманітних наукових галузей.

З 30 вересня по 2 жовтня 2020 року у м. Варна, Болгарія, відбулася Друга міжнародна конференція "Digital Transformation, Cyber Security and Resilience" (DIGILIENCE 2020). Серія конференцій DIGILIENCE, перша з яких відбулась у Софії 2-4 жовтня 2019 року, спрямована на встановлення сучасного рівня та майбутніх вимог у забезпеченні безпеки та стійкості процесів, послуг та систем, які в значній мірі залежать від  інформаційних технологій.  

Хеей, давно цікавишся YEP? Стань частиною операційної команди клубу у Національному університеті "Чернігівська політехніка".

Якщо це про тебе:

  • - Ти навчаєшся на 1-3 курсі.
  • - Цікавишся підприємництвом та стартапами. 
  • - Постійно слідкуєш за новинами у світі інновацій
  • - Не можеш сидіти на місці. Любиш відвідувати круті події, а ще більше - їх організовувати
  • - Хочеш спробувати себе у Event, Community менеджменті або PR

Досить вагатися, ми вже зачекалися на твою заявку.

Національний університет «Чернігівська політехніка» у партнерстві з Громадською організацією «Фундація прав людини» та за підтримки Посольства Федеративної Республіки Германії долучився до акції #ВіртуальноРазом. Акція проходить в рамках Фестивалю Тижні Німеччини 2020.

Шукайте наліпки з QR-кодом в університеті, відскануйте код та зробіть фотографію з Послом Анкою Фельдгузен.

Оприлюдніть одну свою фотографію в групі Facebook #ВіртуальноРазом - Тижні Німеччини 2020 до 16 жовтня разом із вашим іменем, хештеком #ВіртуальноРазом та відповіддю на наступне запитання.

6.10.2020 було підписано договір про співробітництво між Національним університетом «Чернігівська політехніка» та Чернігівським зональним відділом Військової служби правопорядку.

Серед основних напрямків співпраці договір визначає проведення спільних заходів, спрямованих на покращення іміджу обох сторін, також організацію гостьових лекцій, «круглих столів», семінарів, конференцій, конкурсів та інших навчально-методичних заходів; обмін інформацією і досвідом у галузі правоохоронної діяльності.

За результатами участі у чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років у с. Поляна, Свалявський район, Закарпатська область, який проходив у період з 28.09.2020 - 03.10.2020, студент ННІ бізнесу, природокористування і туризму, спеціальності 242 Туризм – Ревко Андрій Сергійович виборов титул Чемпіона України у ваговій категорії до 49 кг і виконав норматив майстра спорту України!

Вітаємо Андрія та бажаємо йому подальших перемог!

Профільний український ресурс DOU.UA представив оновлений рейтинг закладів вищої освіти України, що найкраще підходять для вивчення ІТ-технологій.

У рейтингу представлені 82 університети, які отримали не менше 200 заявок на всі ІТ-спеціальності.

Національний університет «Чернігівська політехніка» посів 12-е місце за середньозваженим балом заявок на IT-спеціальності: «Інженерія програмного забезпечення», «Кібербезпека» та «Комп'ютерна інженерія».

Шановні колеги, прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Наша благородна професія збагачує світ мудрістю, знаннями, допомагає молоді обрати вірний життєвий шлях.

Бажаємо міцного здоров'я, творчих сил, натхнення, нових надбань у професійній діяльності!

Зі святом!

Адміністрація університету

Для студентів, які навчаються у закладах вищої освіти, це вжеVI конкурc, який ми, компанія CyberShark, ініціатори цього соціального проєкту в Україні, організовуємо. Призовий фонд VI конкурсу складає 63 000 грн.

Участь у конкурсі безкоштовна!

Взяти участь може будь-який здобувач освіти 2-5 курсів (в т.ч. і магістри), не зважаючи на фаховий напрямок навчання.

Переможці (а їх буде троє) отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн., а студенти, які займуть 2гі та 3ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.

З 21 по 28 вересня 2020 р. в рамках проєкту «Голос жінки має силу 2020», який реалізує ГО «Чернігів Європейський» у партнерстві з НУ «Чернігівська Політехніка», до Дня Міста та Дня Миру, у Прес-центрі «Деснянська Правда» була представлена виставка світлин жінок Чернігівщини, котрі мають активну життєву позицію і вагомі досягнення у бізнесі, науці, громадській діяльності тощо.

28 вересня 2020 року у віці 88 років пішов з життя видатний український вчений, доктор технічних наук, професор Ігор Володимирович Пентегов, що зробив великий внесок в становлення електротехнічного напряму підготовки студентів в нашому університеті.

Світла пам’ять про Ігоря Володимировича завжди житиме в серцях його колег, учнів та друзів.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) серед учасників освітнього процесу, відповідно до наказу ректора від 01.10.2020 № 60 «Про тимчасове переведення навчального процесу на дистанційну форму» з 05.10.2020 по 16.10.2020 навчальний процес у НУ «Чернігівська політехніка» для здобувачів вищої освіти денної форми навчання ступеню бакалавр (2-4 курси), магістр (всі курси) та доктор філософії (всі курси) переводиться на дистанційну форму навчання.

Заняття зі студентами 1-го курсу освітнього ступеню бакалавр будуть проводитися аудиторно згідно затвердженого розкладу занять.

За результатами вступної кампанії 2020 року та відповідно до рішення стипендіальної комісії від 28.09.2020 (протокол № 14) затверджено рейтинги успішності здобувачів вищої освіти ННІ електронних та інформаційних технологій; ННІ механічної інженерії, технологій та транспорту; юридичного факультету; факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації; ННІ економіки; ННІ архітектури, дизайну та геодезії; ННІ бізнесу, природокористування та туризму; ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі, що додаються.

Осінній марафон проєкту «Разом Ми - Сила або як стати блогером», що реалізується НУ «Чернігівська політехніка» спільно з громадською організацією «Шлях у майбутнє», приніс нові цікаві формати блог-кафе та надихнув молодь Чернігівщини на формування активної життєвої позиції й самовираження через написання актуальних блогів. До проведення п’яти неповторних за тематикою та формою проведення блог-кафе долучилося понад 70 здобувачів вищої освіти, школярів, представників громадських організацій. Нижче наведемо короткий огляд основних вересневих заходів з точки зору їх впливу на учасників проєкту.

З метою забезпечення належної якості практичної підготовки студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з навчальної дисципліни «Експлуатація електричних мереж» 24 вересня 2020 року відбулися практичні заняття на діючій підстанції 110/35/10кВ "Березна".

Студенти групи ЕМ-171 ознайомилися з конструктивними особливостями відкритих та закритих розподільних установок напругою 110, 35 та 10 кВ вузлової підстанції 110/35/10кВ "Березна" та встановленим на ній високовольтним електрообладнанням.

Колективне звернення членів Вченої ради Національного університету «Чернігівська політехніка» до Прем’єр-міністра України щодо перевірки дотримання чинного законодавства керівництвом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти!

З 28 вересня розпочались заняття у здобувачів вищої освіти першого курсу бакалаврату. Майже всі вони вступили у вуз після школи. Для них змінюється середовище, умови, коло оточення і спілкування. Навчання у вузі вимагає активності у навчально-пізнавальній діяльності, уміння контролювати себе та розподіляти свій час раціонально, налагодження спілкування та встановлення контактів.

ОГОЛОШЕННЯ