Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Monday, 14 April 2014 22:18

ТИЖДЕНЬ ПЛАНУВАННЯ КАР’ЄРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ І УПРАВЛІННЯ

Rate this item
(1 Vote)

На факультеті менеджменту Чернігівського державного інституту економіки і управління вже стало доброю традицією проведення Тижня планування кар’єри для студентів факультету, який цього року було проведено з 07 по 11 квітня.
Організаторами заходів стали факультет менеджменту ЧДІЕУ, студентська рада факультету та ГО «Молодіжний центр освіти, кар’єри та соціальних технологій».
Всі заходи, які були проведені протягом Тижня, були направлені на досягнення головної мети: визначення і узагальнення очікувань та проблем студентів, а також роботодавців, які виникають при працевлаштуванні випускників вищих навчальних закладів, та формування рекомендацій щодо успішного працевлаштування студентів для задоволення потреб роботодавців, а також забезпечення кар’єрного росту молодих фахівців.

Початком Тижня планування кар’єри став яскравий флеш-моб на тему «Наше майбутнє в наших руках», в якому прийняли участь всі студенти факультету. У вестибюлі корпусу було проведено конкурс настінних газет на тему «Будуємо майбутнє самі». Також студенти мали можливість прослухати медіа-лекцію на тему: «Організація ділової кар’єри».
У вівторок студенти факультету були залучені до соціологічного опитування на тему «Моя кар’єра: прагнення та очікування» за результатами якого було визначено основні очікування студентів від першого місця роботи, а також фактори та джерела інформації, які використовуються студентами при пошуку робочого місця.
У середу, за участю ПАТ «Альфа-банк», для студентів було проведено майстер-клас на тему «Правильне складання резюме. Проходження співбесіди», на якому студенти, в спеціально змодельованій ситуацій, мали можливість здобути та відпрацювати навички самопрезентації та проходження інтерв’ю при проходженні співбесіди з роботодавцем.
Цього ж дня для студентів спеціальностей «Управління проектами» та «Якість, стандартизація і сертифікація» було проведено цікаву і змістовну екскурсію до Чернігівського відділення компанії «Сан ІнБев Україна» (Чернігівський пивкомбінат «Десна»).
Всі зазначені заходи максимально підготували студентів до участі в найважливішому заході – круглому столі на тему «Сучасний фахівець на ринку праці», який відбувся в четвер, 10 квітня. У роботі круглого столу приймали участь в.о. ректора інституту Казимир В.В., професорсько-викладацький склад, представники Чернігівської районної Ради та міської Ради, ПАТ «ПВК «Десна»», Чернігівської дирекції банку «Credit Agricole», ПАТ «Альфа-банк», гіпермаркету «Вена», Чернігівської Медіа Групи, ТОВ «Карт Інвест груп», компанії «Еcall», рекламного агентства «РІА-партнер», ПП «All4print», компанії «Collar». В ході цікавої та динамічної дискусії студенти мали можливість дізнатися про вимоги, які висувають роботодавці до молодих фахівців, особливості професійної та трудової адаптації на підприємствах різних видів економічної діяльності. Також було розглянути перспективні форми співпраці між ЧДІЕУ та підприємствами і організаціями м. Чернігова.
Результати проведення заходів було обговорено в пֹ’ятницю, що і стало завершенням Тижня планування кар’єри.
Позитивні і яскраві результати проведення Тижня планування кар’єри дали можливість знову переконатися, що випускники факультету менеджменту мають всі підстави вважати себе конкурентоспроможними фахівцями, яких реально потребує сучасний ринок праці.

 

Read 2004 times

Menu

Archive

« January 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News ТИЖДЕНЬ ПЛАНУВАННЯ КАР’ЄРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ І УПРАВЛІННЯ