Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Wednesday, 20 March 2013 00:13

З 16 по 17 березня на базі Чернігівського державного інституту економіки і управління, за сприянням студентської ради ЧДІЕУ відбулася Базова ФРІ-школа

Rate this item
(0 votes)

Організатором освітньо-мотиваційного заходу стала ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ). З вступним словом до присутніх звернулася проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Мельник О.Є, яка наголосила що знання є великою силою і завдяки таким заходам молоді й активні Чернігівці пробуджують в собі зачатки лідерів, журналістів, управлінців, що в майбутньому дає хороший фундамент для особистого та кар’єрного росту.

Учасниками стали молоді й активні, учні та студенти різних ВНЗ м.Чернігова. Тренерами виступили молоді фахівці своє справи, а саме: заступник голови ВМГО ФРІ Діма Дядик, заступник голови медіа-служби – Богдан Долінце, Оля Івкіна та Анастасія Підтоптана із Київського міського осередку ФРІ. А також експерт у галузі реклами та PR, керівник рекламного відділу мережі магазинів «ВіВат, канцелярія» » Перкур Таня. 
Всього в проекті прийняло участь 19 учасників, які отримали корисні знання, що будуть їм у нагоді у подальшій громадській діяльності та самореалізації.

Учасникам було прочитано наступні теми:
- вступ до Громадської діяльності;
- проектний менеджмент;
- публічний виступ;
- лідерство;
- робота зі ЗМІ;
- нові медіа;
- взаємодія ГО та бізнесу.

“Приємна компанія, досвідчені тренери та багато знать – найкраща суміш для вихідних! Нові знайомства, друзі, можливість реалізувати власні проект, що може бути краще?” – коментар учасниці школи, Анастасії Бескровної.
Школа дуже сподобалась, цікаво і в зрозумілій формі доповідачі розповідали про основи ГО. Приємно вразили учасники, їх відкритість та допитливість. Родзинкою школи, для мене, був діалог з Тетяною, яка представляла сферу бізнесу в нашому місті, вона відповіла на хвилюючі мене питання і я отримала корисної поради для подальшої роботи.” – коментар учасниці школи,Світлани Ярошенко.
“Ми робили все можливе: від веселої розминки до вирішування логічних задач. Ці знання, що я отримала на ФРІ-школі 100% покращать мої навички роботи в громадських організаціях.” – один з організаторів ФРІ школи, Віка Богдан.
“Неформальні знання дають змогу людині відкрити себе з іншої сторони, і подивитися на речі, що нас оточують під іншим кутом зору. Схожі ініціативи підтримували і будемо підтримувати завжди, адже наш інститут сприяє всебічному розвитку особистих якостей студентів.” – представник студентської ради ЧДІЕУ.
Роман Васько.

 

Read 2176 times

Menu

Archive

« January 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News З 16 по 17 березня на базі Чернігівського державного інституту економіки і управління, за сприянням студентської ради ЧДІЕУ відбулася Базова ФРІ-школа