Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Friday, 14 December 2012 10:53

Науковий семінар «Державна пенітенціарна служба України, її законодавче підґрунтя»

Rate this item
(2 votes)

На юридичному факультеті Чернігівського державного інституту економіки та управління 12 грудня 2012 р. проведено науковий семінар «Державна пенітенціарна служба України, її законодавче підґрунтя». В семінарі прийняли участь науковці, викладачі та студенти юридичного факультету ЧДІЕУ.

Із привітанням на адресу учасників семінару та вступним словом виступила декан юридичного факультету ЧДІЕУ, к.ю.н., доц. С.О. Ніщимна. Зокрема, наголосила на тому, що при побудові правової держави в сучасних умовах невідкладним завданням органів законодавчої та виконавчої влади повинно стати приведення умов тримання засуджених у відповідність до прогресивних рекомендацій міжнародних інституцій, зокрема, в частині створення належних умов, як для виконання відповідних видів кримінальних покарань, так і для роботи персоналу. 
До участі у семінарі були запрошені викладачі циклу кримінально-правових дисциплін Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України: підполковник внутрішньої служби, к.ю.н. С.І. Халимон та підполковник внутрішньої служби, к.ю.н. С.В. Царюк, які виступили з тематичними доповідями ("Загальна характеристика Державної пенітенціарної служби України" та "Перспективи розвитку Державної пенітенціарної служби України (аналіз концепції)").
Учасники семінару обговорили наукові доповіді та повідомлення, що супроводжувалися презентаціями студентів юридичного факультету ЧДІЕУ Тетяни Базарної "Пенітенціарна служба: дореволюційний період", Аліни Кисловець "Пенітенціарна система за років Радянської влади", Аліни Зав’ялової "Перебудовчі процеси пенітенціарної системи незалежної України", Христини Горбатенко "Державна пенітенціарна служба України, як центральний орган виконавчої влади що спрямовується і координується Міністерством юстиції України", Дениса Мишка "Державна пенітенціарна служба України в Чернігівській області: структура, заклади та установи (історична, кримінально-правова та соціально-демографічна характеристика)".
З доповіддю "Новий Європейський Кодекс етики працівників пенітенціарних установ" та заключним словом виступив старший викладач кафедри цивільного, господарського та кримінального права юридичного факультету Ю.М. Богдан. Підсумувавши результати семінару побажав всім успіхів, натхнення, творчої наснаги як в практичній роботі, так і на викладацькій ниві.


 

Read 2660 times

Menu

Archive

« February 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Науковий семінар «Державна пенітенціарна служба України, її законодавче підґрунтя»