Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Thursday, 06 December 2012 12:38

Міжвузівська студентська наукова конференція на тему: «Право Європейського Союзу як комплексна правова система інтеграційного об’єднання»

Rate this item
(0 votes)

04 грудня 2012 р. у приміщенні Юридичного факультету Чернігівського державного інституту економіки і управління відбулася Міжвузівська студентська наукова конференція на тему: «Право Європейського Союзу як комплексна правова система інтеграційного об’єднання». Конференція працювала за двома напрямками: “Інституційне право ЄС” та “Матеріальне право та право зовнішніх зносин ЄС”.

У заході брали участь студенти 2-го та 4-го курсів юридичного факультету ЧДІЕУ та студенти 4-го курсу юридичного факультету Чернігівського інституту ім. Героїв Крут Міжрегіональної Академії управління персоналом. На конференції були присутні понад 30 слухачів, серед них – 15 учасників. Доповіді учасників конференції базувалися на власних презентаційних розробках. 
На студентській науковій конференції виступили з вітальним словом - декан юридичного факультету ЧДІЕУ, к.ю.н., доц. Ніщимна Світлана Олексіївна, відповідальна за наукову роботу на юридичному факультеті, к.ф.н., доц. кафедри гуманітарних дисциплін Шакун Наталія Валеріївна та к.і.н, доц. кафедри цивільного, господарського і кримінального права ЧДІЕУ Нітченко Алла Григорівна.
З науковими доповідями на актуальну тематику виступили студенти Чернігівського державного інституту економіки і управління Вікторія Заріцька (“Правові підстави набуття членства у Європейському Союзі”), Юлія Оніщенко (“Міжпарламентські зв’язки та національні парламенти в Європейському Союзі”), Тетяна Смаглюк (“Європейський Центральний Банк”), Володимир Мохонь (“Європейський банк реконструкції та розвитку як міждержавна фінансова організація”), Світлана Потіпака (“Юрисдикція Суду Європейського Союзу, та його склад”), Анастасія Корецька (“Співпраця поліцій і судів у кримінальній сфері”), Тетяна Вишняк (“Громадянство Європейського Союзу”), Катерина Перегуда (“Європейська система захисту прав людини”), Діана Конюшенко (“Система соціального захисту в державах-членах Європейського Союзу”), Каріна Пасічник (“Поняття Внутрішнього ринку у праві Європейського Союзу”), Катерина Шапорова (“Вільний рух товарів як основна свобода Внутрішнього ринку ЄС”), Тарас Лалука (“Історія запровадження євро як один з найважливіших етапів розвитку ЄС”), Богдан Купенко (“Поняття та етапи розвитку корпоративного права ЄС”) та Оксана Ковтун (“Особливості правового регулювання митних відносин у державах-членах Європейського Союзу”).
Серед делегатів від Чернігівського інституту ім. Героїв Крут Міжрегіональної Академії управління персоналом були відзначені доповіді Романа Пузана (“Система джерел права Європейського Союзу”) та Катерини Приходько (“Загальна характеристика організації зовнішніх зносин Європейського Союзу”).
У підсумку роботи конференції було прийнято рішення затвердити тему студентської наукової конференції як щорічну та розширити географію представництва учасників за рахунок інших ВНЗ України. Крім того, було прийнято рішення про затвердження нової теми студентської конференції: “Україна - ЄС: правові проблеми інтеграції”.

 

Read 2151 times

Menu

Archive

« December 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Міжвузівська студентська наукова конференція на тему: «Право Європейського Союзу як комплексна правова система інтеграційного об’єднання»