Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Thursday, 22 November 2012 11:43

Студенти ЧДІЕУ «розширюють горизонти…»

Rate this item
(2 votes)

Кожного року корабель під назвою «ЧДІЕУ» набирає нову команду першокурсників і відправляється разом з ними у незабутні мандри освітянськими просторами. Досвідчена команда професорсько-викладацького складу Чернігівського державного інституту економіки і управління вже 18 років поспіль впевнено веде первачків через бурхливий океан пар, заліків та іспитів до кінцевого пункту призначення – диплому спеціаліста або магістра з обраного фаху. А протягом цього п'ятирічного круїзу студенти наповнюються свіжим бризом нових знань та практичних навичок, набувають незабутні враження, вчаться долати рифи у вигляді сесій та не піддаватися зову «сирен», які так і намагаються збити з наміченого курсу.

І тому не випадково саме морською тематикою було наповнена феєрична шоу-програма «Розширюючи горизонти» в культурно-освітньому центрі ЧДІЕУ «Перемога». На цьому святі посвячували в студенти першокурсників фінансово-економічного факультету та факультету природокористування і туризму, які обрали для себе напрями «Фінанси і кредит», «Маркетинг», «Агрономія», «Туризм», «Лісове та садово-паркове господарство». Таке поєднання факультетів виявилося дуже вдалим, адже кожен фінансист мріє подорожувати, а кожен турист – мати гроші на подорожі. Підготовка до свята йшла легко та радісно: студради двух факультетів зійшлись у поглядах, а декани – Людмила Михайлівна Ремньова та Сергій Володимирович Мельников – були мудрими керівниками спільного креативного проекту.

Сцену КОЦ «Перемога» прикрасили, як корабель – із штурвалом, різнокольоровими гірляндами (бо ж на судні свято!), рятувальними кругами та рибацькою сіткою. Ведучими були безстрашний капітан Ігор Сташук, веселий юнга Богдан Феденко та «жінка на кораблі» голова студради інституту Ніна Новікова. А концертні номери давали можливість глядачам опинитись в Нью-Йорку (під вічну пісню Френка Сінатри «Нью-Йорк, Нью-Йорк»), на таємничому сході (захоплюючий східний танець у виконанні першокурсниці Чхаїдзе Вікторії), у Франції (під час ефектної постановки кабаре до однієї з пісень) та і в інших куточках світу.

Та найвдалішими і найвеселішими були мандри планетою КВК. Під бурхливі оплески свою майстерність та дотепні жарти презентували команди КВК «ШОК», «Культурні», «Незаміжні холостячки», «Мігуста». А родзинкою шоу-програми були неперевершені аматорські фільми КВК команди «ШОК». Особливо тепло глядачі зустрічали дебютні виступи першокурсників, які і співали, і танцювали, і жартували. А саме головне, вони були самими щасливими на цьому святі, адже воно було присвячено їм - першокурсникам, які зробили свій свідомий вибір на користь Чернігівського державного інституту економіки і управління.

Тож завітайте до нас наступного року, адже кожного разу ми стаємо ще краще!

Read 2334 times

Menu

Archive

« December 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Студенти ЧДІЕУ «розширюють горизонти…»