Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Thursday, 23 April 2015 16:28

Науково-практичний семінар в режимі «круглого столу» на тему: «Стратегічні пріоритети сталого розвитку Чернігівщини: аспекти транскордонної безпеки та активізації підприємницької діяльності»

Rate this item
(0 votes)

21 квітня 2015 року на базі Навчально-методичний центру федерації профспілкових організацій Чернігівської області проведено Науково-практичний семінар в режимі «круглого столу» на тему: «Стратегічні пріоритети сталого розвитку Чернігівщини: аспекти транскордонної безпеки та активізації підприємницької діяльності».

З вітальним словом виступили:

Чорнорот Петро Григорович
— заступник голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області;
Дорожкіна Ірина Василівна – директор П ”НМЦ” Федерації профспілкових організацій Чернігівської області;
Гонта Олена Іванівна — директор навчально-наукового інституту економіки Чернігівського національного технологічного університету, професор, доктор економічних наук, позаштатний викладач П ”НМЦ” профспілок.
У вступному слові було наголошено на важливості діяльності профспілок, які разом із громадськими та правозахисними організаціями повинні непохитно захищати соціальні гарантії українського народу. Особливої актуальності цей обов’язок набуває зважаючи на геополітичні виклики, різні виміри котрих і були предметом обговорення учасниками круглого столу.
Широкий спектр проблем, пов’язаних з транскордонною безпекою, як на державному, так і регіональному рівнях, таких як відновлення військово-промислового комплексу України, можливість діалогу між світоглядним Сходом і Заходом, специфіка та досвід організації екологічної освіти, хід імплементації угоди про Асоціацію України та ЄС, проблеми і перспективи продовольчого ринку та вплив демографічних тенденцій на соціальну та економічну стійкість регіону були розглянуті та обговорені доповідачами.

 

З цікавими доповідями виступили заслужений  економіст України, професор, доктор економічних наук Савченко В. Ф., доцент, кандидат історичних наук, завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін ЧНТУ Крук О. І., професор, доктор економічних наук, завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки ЧНТУ Дерій Ж. В., доцент, кандидат історичних наук, викладач ЧНПУ Соломенна Т. В., доцент, кандидат економічних наук Зеленський С. М., доцент, кандидат економічних наук Лук’яшко П. О., доцент, кандидат економічних наук Зеленська О. О.
У підсумку, модератор круглого столу Олена Іванівна Гонта зазначила, що подібні заходи, із залученням фахівців з різних сфер наукових інтересів, представників громадськості, влади та підприємництва, дає змогу формувати актуальні уявлення про стан регіону, та своєчасно реагувати на виклики, і повинні проводитись частіше, а до рекомендацій та резолюцій повинна дослухатися місцева влада.

 

Read 1518 times

Menu

Archive

« March 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Науково-практичний семінар в режимі «круглого столу» на тему: «Стратегічні пріоритети сталого розвитку Чернігівщини: аспекти транскордонної безпеки та активізації підприємницької діяльності»