Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Thursday, 26 February 2015 10:44

Конкурс бізнес-ідей „Активна молодь – майбутнє України”

Rate this item
(0 votes)

В рамках проекта 544202-TEMPUS-1-2013-1-AT-TEMPUS-JPHES  BUSEEG-RU-UA  «Набуття професійних та підприємницьких навичок шляхом виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців»
Кафедра фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ фінансово-економічного факультету оголошуємо конкурс бізнес-ідей „Активна молодь – майбутнє України”, підсумки якого будуть підведені  під час  тижня навчально-наукового інституту економіки Чернігівського національного технологічного університету.
Метою конкурсу є покращення компетенцій, необхідних для започаткування та ведення бізнесу, у майбутніх фахівців різного профілю.

Завдання конкурсу:
- виявлення студентів, що мають задатки підприємницької здібності;
- формування портфеля потенційно привабливих ідей для започаткування бізнесу;
- покращення комунікативної компетенції учасників конкурсу.

Учасниками конкурсу можуть бути студенти ЧНТУ денної форми навчання усіх спеціальностей. Конкурсні роботи можуть бути підготовані одноосібно або колективом авторів чисельністю до трьох осіб. Студент може бути автором або співавтором лише однієї з конкурсних робіт. Конкурсні роботи готуються під керівництвом викладачів ЧНТУ.

Формат конкурсу не зобов’язує учасників до підготовки бізнес-проектів з усіма обґрунтуваннями, прогнозами та розрахунками. Водночас, наближеність конкурсної роботи до повноцінного проекту вітається. Конкурсанти повинні довести ринкову і суспільну цінність цінності  бізнес-ідеї для економіки м.Чернігова (Чернігівської області) та продемонструвати  власну готовність до її практичного втілення.
Конкурс проводиться у два етапи.

Перший етап – заочне рецензування конкурсних робіт та відбір проектів для участі в другому етапі. Рецензування та відбір проводитиметься викладачами ЧНТУ.

Основними критеріями відбору проектів для участі в другому етапі є:
-   цілісність та повнота бачення ідеї авторами;
-   відповідність імперативам екологічної та соціальної стійкості;
-   відповідність бізнес-ідеї ресурсному потенціалу та потребам розвитку України, Чернігівської області або окремих населених пунктів;
-   потенційна висока ефективність втілення бізнес-ідеї;
-   мінімальні обсяги фінансових та інших ресурсів, необхідних для втілення бізнес-ідеї.
Автори робіт, відібраних для участі в другому етапі конкурсу будуть повідомлені про результати відбору електронною поштою (за адресою вказаною у відомостях про авторів) 16 березня 2015 року. Так само буде повідомлений регламент захисту робіт.

Другий етап – захист конкурсних робіт (дата буде повідомлена пізніше). Відібрані за результатами першого етапу конкурсні роботи їх автори повинні захистити перед конкурсним журі другого етапу. До складу журі другого етапу можуть бути залучені представники бізнесу та державних установ. За результатами захисту авторам однієї з бізнес-ідей буде присвоєно звання переможців конкурсу. Журі другого етапу може визначити також переможців у окремих номінаціях. Перелік номінацій та критерії визнання переможців у номінаціях визначаються журі другого етапу на власний розсуд.
Результати конкурсу будуть враховані в подальшій діяльності викладачів ННІ економіки ЧНТУ щодо сприяння підприємницьким ініціативам студентської молоді та вироблення стратегії діяльності консультаційного центру підприємців-початківців «Мій бізнес», створення якого передбачено проектом TEMPUS  BUSEEG-RU-UA  «Набуття професійних та підприємницьких навичок шляхом виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців».

Форма та порядок подання конкурсних робіт:
Для участі в конкурсі необхідно до 11 березня 2015 року подати на кафедру фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ пакет документів за наступним переліком:
- Відомості про авторів згідно з додатком 1 (відсканований варіант з підписами);
- Конкурсна робота;
- Опис внеску кожного з авторів у довільній формі (для робіт, підготовлених двома чи трьома студентами).

Конкурсна робота повинна складатися з мультимедійної презентації та пояснювальної записки і максимально розкривати бізнес-ідею. Авторам роботи слід враховувати, що конкурсна робота повинна у якомога кращому світлі представляти бізнес-ідею в розрізі критеріїв відбору проекту для участі в другому етапі конкурсу (див. вище).

Вимоги до мультимедійної презентації:
- не більше семи слайдів без урахування титульного слайду;
- формат документа *.ppt (подання презентацій у інших форматах повинне бути узгоджене з організаторами конкурсу);
- слід витримати баланс між змістовністю та зручністю слайдів для сприйняття (слайди не повинні бути перевантажені текстом, особливо дрібним).

Пояснювальна записка (не більше 3 сторінок стандартного тексту – лист А4, Times New Roman, 14pt., міжстрічковий інтервал 1,5, поля з усіх боків по 2 сантиметри), повинна прояснювати зміст слайдів та містити:
-  формат документа *.doc (подання пояснювальної записки у інших форматах повинне бути узгоджене з організаторами конкурсу);
-  характеристику змісту бізнес-ідеї;
-  короткий опис продукту та його ринку;
-  характеристику відповідності ідеї потребам розвитку України, Чернігівської області чи окремого населеного пункту;
-  оцінку соціальної та екологічної стійкості бізнес-ідеї;
-  короткий опис потреб та ефектів практичної реалізації бізнес-ідеї.

Контактна інформація
Контактна особа: к.е.н., доцент Лук’яшко Павло Олександрович (кафедра фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ), тел. 0967024119.
Електронна адреса для подання конкурсних робіт та листування з організаторами: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Read 1772 times
Download attachments:

Menu

Archive

« January 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Конкурс бізнес-ідей „Активна молодь – майбутнє України”